Jump to content

[Acceptat] Aplicatie The Legends - KimpRip lider "The Italian Mafia", rank 5 si 255 zile Hitman Agency.

Redactor KimpRip
 Share

Recommended Posts

Nickname:KimpRip
Nick-uri anterioare:-
Level:56
Ore jucate:3.252 ore jucate.
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):

Spoiler

lp.thumb.png.936d21a4ea5cd352f9a2d4fe2993c8cb.png

Poza cu invitatia:https://imgur.com/a/KHrqQnz
Profilul de pe panel (link):http://bluepanel.bugged.ro/profile/KimpRip
Cateva realizari pe server/ forum: Am avut sansa de a avea lider la factiunea "The Italian Mafia", am reusit sa acumulez 255 zile in Hitman Agency, totodata am avut ocazia de a avea co-lider si tester prin diferite factiunii.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa SA:MP ma mai joc "League of Legends"
De ce vrei sa intri in clan: Doresc sa fac parte din acest clan deoarece am vazut ca membrii acestui clan se comporta exact ca o familie, lucru care ma atrage si mai mult, cei drept cunosc multe persoane din acest clan, insa niciodata nu am luat decizia sa aplic in acest clan, iar acum vazand aplicatiile deschise am zis sa imi incerc norocul.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?Da, am mai facut parte din Reborn of Angels, Seraphim Family si multe alte clanuri mai mici. Din "Reborn of Angels" am fost dat afara de catre Mandor care a luat aceasta decizie din cauza unui membru care m-a jignit si i-am facut o reclamatie pe panel, iar din Seraphim Family am decis sa ies deoarece nu cred ca ma reprezinta un clan in care se injura pe chat-ul acestuia ca la usa cortului.
Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?Nu am mai facut parte din acest clan.
* Daca ai mai fost in The Legends, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?:-
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'?Desigur.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:SummerBee, Astriel.
Planuri de viitor pe server?Sa incerc sa devin lider, de data aceasta la una dintre factiunile pasnice.

Informatii legate de viata reala:

Prenume:Valerian
Varsta reala:19
Nationalitate:Romana
Descrie-te in minim 20 cuvinte:Nu imi prea place sa ma descriu pentru ca mereu i-am lasat pe cei din jur sa o faca, insa imi place sa lucrez in echipa, sunt glumet in limita bunului simt, nu ma oftic daca ai facut o gluma si nu am prins-o. Sunt prietenos si am cei 7 ani de acasa, asa ca pot spune ca trebuie sa respecti pentru a fi respectat. Pe langa multe calitati, detin si defecte, iar ca defect, pot spune ca ma aprind cand imi gresesti.
Ce gen de muzica asculti?:Nu am un gen anume, ascult orice depinde de situatie.
Ce hobbyuri ai?Dansul.
Alte precizari?Va multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele.

• CyberNeticK changed the title to [Acceptat] Aplicatie The Legends - KimpRip lider "The Italian Mafia", rank 5 si 255 zile Hitman Agency.
  • CyberNeticK locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.