Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - RaresM - Rank 5 Paramedic Department / Rank 5 San Fierro Police Department

asdaqwerty1
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: RaresM.
Nick-uri anterioare: Nu am nickname-uri anterioare.
Level: Am level 47.
Ore jucate: Detin aproximativ 1.600 de ore jucate.
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile): https://imgur.com/a/YVWtSeR
Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/5J86xlO
Profilul de pe panel (link): https://bluepanel.bugged.ro/profile/RaresM
Cateva realizari pe server/ forum: Realizarile mele pe server sunt orele jucate, prietenii si Faction History-ul. Pe forum nu am realizari.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Nu mai joc alte jocuri.
De ce vrei sa intri in clan: Deoarece este un clan respectat, cu un lider care se ocupa foarte mult in organizarea clanului si cu niste membri bine alesi, care nu fac probleme.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Da, am mai facut parte din alte clanuri, mai exact din Seraphim Family, King., Hells Angels si Iron Rangers.
Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu, nu am mai facut parte.
* Daca ai mai fost in The Legends, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: -
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da, am verificat si nu sunt.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Ma inteleg cu multi membri, dar mai ales cu Adi. si KeldeeoR.
Planuri de viitor pe server? Pe viitor vreau sa-mi fac un Faction History frumos.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Prenumele meu este Rares.
Varsta reala: Am varsta de 17 ani.
Nationalitate: Romana.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Ma numesc Rares, am varsta de 17 ani si locuiesc in Iasi. Pot spune despre mine ca sunt un baiat serios, descurcaret si foarte calm. Nu imi place sa ma cert cu alte persoane sau sa creez probleme. Imi place ca in timpul liber sa ma joc pe calculator, sa ies cu prietenii sau sa ma plimb prin diferite locuri. Ma integrez destul de repede intr-un grup de oameni si imi place sa-mi fac prieteni noi.
Ce gen de muzica asculti? Ascult orice gen de muzica.
Ce hobbyuri ai? Hobby-urile mele sunt jocurile pe calculator si plimbarile.
Alte precizari? Nu am, multumesc.

DxHF3ye.png,  fh-ul este unu ok si vad ca esti mai mereu activ pe server, comportamentul tau este unul ok din punctul meu de vedere, si dupa parerea mea meriti in acest clan.

P.S. Ramses, nu trebuie sa ai neaparat 100 days intr-o factiune, poti avea si mai multe rank 5 in FH.

• Thanks 1

On 11/13/2019 at 6:15 PM, RamsesOfficial said:

z5XN120.png- Iti lipseste cerinta de (100 zile intr-o factiune). Data trecuta am trecut-o cu vederea si am zis ca o las `Neutru`. Dar dupa ce ai fost respins in clan pentru acest lucru si tu ai vazut asta, inca tot aplici fara sa indeplinesti cerinta, votul meu ramane `Contra` clar.

• Astriel changed the title to [Respins] Aplicatie The Legends - RaresM - Rank 5 Paramedic Department / Rank 5 San Fierro Police Department
  • Astriel pinned, unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.