Jump to content

[Aplicație] King. - Lixu.

Ionut.I
 Share

Recommended Posts

• Nick: Lixu.
  • Nick-uri anterioare: Nu am avut nickname anterior.
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/Lixu.
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/VgU4e8D
  • Level: 20.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Nu ma aflu intr-o factiune acum dat am aplicat pentru o factiune.
  • Ore jucate: Am 318 ore jucate.
  • Warn-uri: 0.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc samp din 2013 si din 2018 pe acest cont.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu.
    Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu .

IRL:

• Prenume: Ionut.
  • Vârstă reală: Am 20 de ani.
  • Domiciliu: Locuiesc in Galati.
  • Biografie (minim 30 cuvinte):Pai sa incep prin faptul ca ma numesc Ionut si am 20 ani si sunt din Galati. Sunt un baiat cu capul pe umeri, respectuos, cu cei sapte ani de acasa. Sunt genul de persoana gata sa-ti sara in ajutor. Imi place sa am parte de noi provocari, nu sunt genul de peroana care renunta usor la ceva. Sunt genul de om caruia îi place sa duca la sfârsit orice lucru început, nu abandonez pe parcurs. Sunt capabil sa lucrez în echipa, însa uneori lucrez pe cont propriu. De altfel sunt o persoana foarte deschisa, nu judec pe nimeni si respect pe oricine atâta timp cât si persoana respectiva ma respecta. Nu-mi plac oamenii falsi sau suferintele, am început sa dau de prea multi oameni de acest fel. Hobby-urile mele sunt fotbalul si pescuitul, în special fotbalul deoarece practic acest sport de când eram mai mic, iar timpul liber mi-l petrec iesind cu prietenii sau stând pe calculator. Sunt optimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere. Cam atât am sa va spun despre mine, va las pe voi sa aflati mai multe daca nu am precizat tot.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber ies cu prietenii in oras ,joc samp si fotbal.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Bugged este o comunitate foarte respectata si cea mai frumoasa in care joci samp de drag.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este un clan foarte respectat pe samp cu membrii de seama si un lider care stie sa isi coordoneze membrii.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost in clan.
  • Motto-ul clanului King.: Motto-ul clanului este : Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan cu membrii respectuosi si amabili.
Edited by Ionut.I

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.