Jump to content

Private Club  ·  38 members

Vice Lords

DyabIo - 967 ore jucate

D Y A B L O
 Share

Recommended Posts

Nickname: DyabI0

Numele: Silviu

Varsta: Am varsta de 21 de ani.

Orasul in care locuiesti: Campina

Link la profilul dupa panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/DyabIo

Poza (/stats):

1X8F53W.png

De ce doresti sa obtii rank 6 in Vice Lords ? : Deoarece consider ca pot ajuta clanul si deoarece consider ca am experienta necesara.

Consideri ca esti destul de activ pentru a mentine rank 6?: Da, eu consider ca sunt.

Spune mai multe despre tine: Ma descriu ca find o persoana sociabila, amuzanta, foarte de treaba, o persoana cu care poti purta o discutie. Nu imi place sa fiu luat in ras sau sa fiu mintit, respect persoane care ma respecta, si mereu respect o persoana mai in varsta. Pe scurt, sunt o persoana linistita care isi vede de treaba lui si nu il intereseaza de parerea celorlalti. Imi plac masinile, motocicletele.

Daca ar fi sa alegi intre a fi pinguin sau vultur, tu ce ai alege? : Ca animal de companie ar fi mai usor de intretinut un vultur, deci....

Care sunt criteriile pe care te bazezi atunci cand propui un player pe /c la votul (pro/contra): Comportamentul in general.

Esti constient ca trebuie sa ai activitate pe forum? : Desigur.

Alte mentiuni: In plus fata de ce apare pe panel poti verifica sectiunea About Me pe contul meu de forum.

Edited by D Y A B L O

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.