Jump to content
Shad0w

7 ani de bugged.ro

Recommended Posts

La multi ani, Bugged!

Ce apteuturi de kkt maine dastea faceam si io an paint

La multi ani si felicitari, comunitatea frumoasa !

Guest

OMG 7 ANI, parca ieri aveam 14 ani cand m-am apucat. La multi ani! Dor de staff-ul din 2015-2016 :I

La multi ani, Admin pe alta comunitate acum, nu am uitat de unde am plecat, inregistrat in aprilie 2013 am petrecut niste momente deosebite de neuitat. La cat mai multi!

• Thanks 1
  • Fok 1

Dacă ai putea adăuga câteva chestii din trecut (gen numele mafiilor, să scoți virtualworld-ul doar pe durata giftbox-ului, în ultima zi să fie un war de maxim 10 membrii fiecare mafie la skate-park) ar fi frumos. Văzusem în lista cu playerii vechi numele unor oameni cu care am petrecut amintiri geniale pe blue (doar blue fiind atunci), și mi-a venit nostalgia la cap 😫. La mulți ani, să activezi 100 de ani de acum încolo, fiindcă ai creat pentru unii, copilării frumoase și de neuitat.

• Like 2

On 11/17/2019 at 9:33 PM, Layzz said:

Dacă ai putea adăuga câteva chestii din trecut (gen numele mafiilor, să scoți virtualworld-ul doar pe durata giftbox-ului, în ultima zi să fie un war de maxim 10 membrii fiecare mafie la skate-park) ar fi frumos. Văzusem în lista cu playerii vechi numele unor oameni cu care am petrecut amintiri geniale pe blue (doar blue fiind atunci), și mi-a venit nostalgia la cap 😫. La mulți ani, să activezi 100 de ani de acum încolo, fiindcă ai creat pentru unii, copilării frumoase și de neuitat.

😂😂😉❤️

Exact, insa imagineaza-ti ca acum unii jucatori din poze au deja peste 25-30 de ani..

Edited by L0K3D_Hokage
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.