Jump to content

Gamemode Big..ne actual (versiunea finala)

s4uriK..Official
 Share

Recommended Posts

Din pacate proiectul comunitatii rivale, avand identitatea acestei comunitati, si multi dintre voi probabil stiti aceasta comunitate ( Big..ne), nu a mai avut amploarea de a continua acest proiect pana la capat. Lipsa de playeri, de membri, a dus la terminarea proiectului, si nici creeatorii nu au vrut sa mai continue, si-au dat seama ca exista lipsa de timp, deoarece sunt deja cateva comunitati cu succes la noi in Romania. In Romania, chiar si prin alte tari, progresul unei comunitati sau unui server de sa:mp trebuie sa vina prin unicitatea lor. Copiatul este o modalitate de a avea ce au si cealalte servere/comunitati, dar nu si succes lor.

Astazi aici, vreau sa va ofer si voua ceea ce au avut si ei. Videoclipuri pentru versiunea aceasta, finala, nu cred ca se gasesc pe youtube, sau poze. Dar bineinteles, eu va ofer prin increderea mea, si prin cuvantul meu ca totul este final si adevarat. Comenzi ascunse nu sunt, le-am scos pe toate. Dar totusi va rog sa va uitati voi prin el, sa cautati vulnerabilitatile lui.
- 0 erori in pawn, 0 erori in gamemode, 0 erori pe server

Descarca de aici: https://drive.google.com/open?id=1jzRpHf5wExq1qwIyon3-Df0bwApDR6Qg
Password winrar: s4urik_here

Mult succes cu el. Insa un sfat, daca vreti ceva succes pentru aceasta piata de sa:mp, incercati sa fiti unici, sa deschideti unicitatea voastra, cu ideile voastre !!!

Just now, ArKoNoN said:

nu prea recomand acest gamemode, exista alternative mult mai bune. oricum, felicitari pentru postare!

Desigur, sunt mult mai multe alternative, insa pentru o joaca pentru ei, pentru un proiect al lor, le-am oferit ceva ce a fost urcat ca sisteme, ca o copie a comunitatii bugged.

• 4 months later...

Pentru inceput e bine, dar cand joci un timp scurt pe acest gamemode intelegi cat de 0 este.

1. Bug ca nu apare speedometer

2. Cand dai invite cuiva iti face slap tie ca lider si de asemenea iti baga skin rank 1

3. Bug la materiale

4. Bug ca ai job dar nu poti sa indeplinesti anumite comenzi ale jobului

5. Cand dai uninvite uneori te scoate si pe tine

6. Bug la dealership

7........

si asa mai departe. 

Deci, personal nu recomand. Daca vrei sa incepi un edit mai bine il incepi de la 1.021 

Bafta si oricum multumesc.