Jump to content

[Aplicatie] King. - OviY

OviY
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: OviY
    Nick-uri anterioare: Madaliin
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/OviY
  • Sancțiuni (poză panel): https://prnt.sc/py34kz
  • Level: 40
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Momentan nu ma aflu in nicio factiune.
  • Ore jucate: 1126
  • Warn-uri: 0/3
  • De cât timp joci SA:MP?: Din 2016.
    • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da am avut un ban, este o poveste lunga cu un "prieten" care mi-a facut "manevra" si am luat ban pentru abuz de functie.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, nu am avut.

IRL:

• Prenume: Ovidiu sau Madalin imi puteti spune.
  • Vârstă reală: 17
  • Domiciliu: Targu-Jiu
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt o persoana care este mereu vesela ?i îi place sa glumeasca în limita bunului simt , iar atunci când trebuie pot fi ?i serios ! Îmi place foarte mult sa leg prietenii de lunga durata cu al?i playeri . Respect pentru a fi la rândul meu respectat ! De asemenea sunt o persoana de treaba, cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa. Nu imi place sa ma cert sau sa ma laud. Imi place sa stau acolo unde imi este locul. Imi place sa fac unele lucruri pe cont propriu. Incerc sa fac acel lucru cat pot eu de bine, si nu il las niciodata neterminat. Imi ajut prietenii la nevoie, oricand au nevoie de mine, sau eu de ei. Nu astept ceva in schimb de la ei pe moment. Vreau doar sa imi ramana prieteni. Imi place foarte mult si munca in echipa, dar doar atunci cand e nevoie de ea.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ma joc samp, sa ies cu prietenii, sa bag o fifa, o bauta si asa mai departe :))
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:  Comunitate de lunga durata si unita. La multi ani Bugged apropo.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Un clan unit, activ si respectat.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan cu niste membrii si conducere foarte de treaba, respectat si activ cum am zis si mai sus .

4 hours ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Nu te inteleg, cate tumori ai pe creier?

- nu ai mai fost intr-o factiune din 2018 amice, si din aia ai iesit pe abuz de functie; esti ok? Gen, ai nevoie de ajutor? Pot sa te ajut cu cateva sesiuni de terapie daca vrei;

- FH-ul tau e plin de rank 1;

- nici macar nu poti face o aplicatie noua, ai copiat-o pe cea din Hitman, wow, sa nu mai zic de gramatica ta.

Nu inteleg de ce aplicati aici, vreti sa ma iau de voi si nu stiti cum? LOL, ce-i drept, ma amuza sa va citesc aplicatiile.

Ma risc sa-ti raspund ca vorbesti fara sa sti povestea, dupa incidentul cu acel "prieten" cum am zis in aplicatie eu nu am mai jucat pana acum o saptamana si ceva SAMP, de aia nu am mai fost in nicio factiune !

Edited by Madaliiin

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.