Jump to content

[Aplicatie] King. - Vlaadut

Vlaadut
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick:Vlaadut
  • Nick-uri anterioare: Luvius si Clout
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/Vlaadut
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/TUBEWmg
  • Level:15
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?:Momentan nu am factiune deoarece ieri am iesit din factiunea mea pe motivul 'demisie' rank 5.
  • Ore jucate: Am 230 de ore.
  • Warn-uri:Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?:Joc sa:mp de aproximativ 4 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul):Nu am avut niciodata.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?:Nu.

IRL:

• Prenume:Vladut.
  • Vârstă reală:Am 17 ani, curand 18.
  • Domiciliu:Locuiesc in Urlati.
  • Biografie (minim 30 cuvinte):Ma numesc Vladut, am 17 ani si sunt un baiat cu bun simt, imi place sa imi fac prieteni tot timpul si sa intalnesc oameni noi, am cei 7 ani de acasa si imi place sa respect atat timp cat sunt respectat.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?:Sa ies afara cu prietenii sau iubita mea si sa ma joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:Seriozitate, experienta, o comunitate unita si playeri maturi.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte:Un clan cu tag frumos, membrii seriosi si prietenosi , un clan vechi in care orice player ar vrea sa intre.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?:Da, am facut parte din acest clan pe serverul red.bugged.ro, am iesit dupa aproximativ 50 de zile pe inactivitate.
  • Motto-ul clanului King.:''Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.''
  • De ce dorești să te alături acestui clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan, deoarece este un clan bine vazut pe server de cate toti playerii si membrii acestui clan, dupa parerea mea, sunt respectati pe server, si sunt playeri maturi cu care poti purta o discutie serioasa.
  • Tin sa precizez ca ieri am iesit din factiunea din care faceam parte la rank 5, insa o sa intru in urmatoarele 48 de ore intr-un departament, sau o alta factiune, o sa am doar o zi ca civil in caz ca o sa fiu acceptat in clan.

2 hours ago, Lovin said:

contra.png.7dc9c1a07042fa3d0ca269bb23edab83.pngAplicatia lasa cam de dorit din punct de vedere estetic, dar si neconvingatoare. Cont nou creat si deja ai in LP un mute. Iti recomand sa mai muncesti un pic, adica sa mai faci ore, pentru a inspira incredere.

18 hours ago, Lovin said:

contra.png.7dc9c1a07042fa3d0ca269bb23edab83.pngAplicatia lasa cam de dorit din punct de vedere estetic, dar si neconvingatoare. Cont nou creat si deja ai in LP un mute. Iti recomand sa mai muncesti un pic, adica sa mai faci ore, pentru a inspira incredere.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Vlaadut
  • WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.