Jump to content

[Aplicatie] King. - xPshicoMan

.Gabriels
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: xPshicoMan
  • Nick-uri anterioare: Sweden., Nistian.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/xPshicoMan
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/hueo3j7
  • Level: Momentan detin nivel 30.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: In acest moment nu fac parte dintr-o factiune.
  • Ore jucate: 444 ore jucate.
  • Warn-uri: Nu am warn-uri.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP din 2015, pe serverul red.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu am fost banat.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu am avut antecedente cu un membru din clanul King.

IRL:

• Prenume: Mihaita-Gabriel.
  • Vârstă reală: Am varsta de 21 de ani.
  • Domiciliu: Locuiesc in comuna Hudesti, judetul Botosani.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Stefan Mihaita Gabriel si am 21 de ani. Sunt o persoana calma si cu bunul simt. Imi place sa ii ajut pe cei care au nevoie din putinul pe care il am. Nu suport persoanele false sau prefacute, ma irita. Imi plac plimbarile in aer liber, sa joc fotbal. Ma pricep la sah. Sunt o persoana indrazneata, fiind in stare sa trec peste orice obstacol ce imi iese in cale.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Merg la sala sa joc fotbal, handbal si tenis, pe langa asta, imi petrec timpul jucandu-ma jocuri pe PC. Ies in parc, chiar si la o bere cu baietii. 
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: buGGed a fost pentru mine cea mai buna comunitate, mi-a placut sa imi petrec timpul aici si sa cunosc noi persoane. Chiar daca are un gamemode mai simplu pentru mine e suficient. 

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: King a fost dintotdeauna un clan fruntas, cu membrii de treaba si prietenosi. Clanul are o organizare foarte buna. Imi place tag-ul acestui clan si vechimea acestuia.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, am mai facut parte din acest clan insa pe serverul red. Am iesit deoarece am intrat in Alliance.
  • Motto-ul clanului King.: ''Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.''
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Imi doresc sa fac parte din acest clan deoarece imi place tag-ul, organizarea acestuia cat si vechimea acestuia in comunitatea Bugged. Si da, oricine si-ar dori sa faca parte din acest clan.

1 hour ago, Paul.Mag1k said:

- FH decent;

- grija la gramatica, ma irita lucrul asta la oameni;

- tagul nu e un criteriu bun pe care sa-l aduci ca vrei sa intri in clan;

- intra intr-o factiune, sincer ar trebui sa-ti dau contra doar ca sa te fac sa mai aplici odata, dar sa zicem.

Aceeasi parere aferenta colegilor mei! Succes 😆

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - xPshicoMan
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.