Jump to content

[Aplicatie] King. - Benjamin

Edmund
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Benjamin
  • Nick-uri anterioare: Nu am avut nick-uri anterioare, însă pentru cei ce poate m-au cunoscut pe un cont anterior foarte vechi am avut numele Skueezy.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Benjamin
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/oN7TT0C
  • Level: Am level 30.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Mă aflu în facțiunea School Instructors San Fierro unde dețin rank 1. În trecut, până în vara trecută, am avut un Faction History foarte frumos, însă, din nefericire, am fost nevoit să renunț la acest joc pentru o perioadă mai lungă și am decis să-mi dau Clear FH. Acum încerc să-mi refac un Faction History cât mai frumos.
  • Ore jucate: Am 590 de ore jucate.
  • Warn-uri: Nu am niciun warn, însă am primit unul dintr-o simplă chestie naivă pe care o regret.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de pe vremea când exista doar serverul Blue și urma să se deschidă Red, nu știu cât timp exact, dar au trecut ceva ani buni. 
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am fost niciodată banat pe SA:MP.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, nu am niciun antecedent cu vreun membru King.

IRL:

• Prenume: Alex
  • Vârstă reală: Am 19 ani.
  • Domiciliu: Sunt din Buzău.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Mă numesc Alex, am 19 ani, sunt un băiat cu cei 7 ani de acasă, sunt o fire accesibilă si am simțul umorului. Știu să muncesc în echipă foarte bine, sunt o persoană sinceră, cinstită si sociabilă. Âmi plac persoanele cu care pot să am o discuție calmă. Nu-mi place minciuna, prostia și persoanele care se dau mai importante decât restul lumii. Deobicei mă acomodez repede într-un grup nou. Imi place să-mi fac prieteni noi și să învăț lucruri noi. Deobicei când mi se acordă șanse nu o dau in bară.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Păi, în timpul liber îmi place sa ies pe afara și să mă distrez alături de persoanele apropiate, să conduc, iar pe lăngă astea, ador să mă joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Pai, pentru mine Bugged reprezintă un mod eficient de a mă distra si de a-mi pierde timpul pe un joc pe care îl ador.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Păi King., pentru mine, reprezintă un clan serios, activ si foarte respectat pe server, plin de jucatori experimentați și foarte uniți.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost niciodată în acest clan, însă îmi doresc foarte mult acest lucru.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Ce-l puternic și-l creează."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc să intru în acest clan deoarece, cum am spus și mai sus, acest clan este unu foarte cunoscut si respectat pe server, plin de jucători foarte activi, iar pe langă acestea, văd în acest clan un potențial maxim.

1 hour ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Eu nu te inteleg, nu stii sa citesti? Primul rand din pagina de Aplicatii e clar: " Informații și cerințe pentru a putea aplica în King.  » aveți nevoie de [...] dar și un faction history frumos construit. Unde iti e FH-ul? A disparut? Fa-ti unul, defapt nu, fa-ti unul bun, si dupa aplica. Restul aplicatie nu ma mai intereseaza.

1 hour ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Eu nu te inteleg, nu stii sa citesti? Primul rand din pagina de Aplicatii e clar: " Informații și cerințe pentru a putea aplica în King.  » aveți nevoie de [...] dar și un faction history frumos construit. Unde iti e FH-ul? A disparut? Fa-ti unul, defapt nu, fa-ti unul bun, si dupa aplica. Restul aplicatie nu ma mai intereseaza.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Benjamin
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.