Jump to content

[Aplicatie] King. - r00t1ng

r00t1ng
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: r00t1ng 
  • Nick-uri anterioare: Mai am un cont StefanIvN
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/r00t1ng
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/B8BXWxj 
  • Level: 17
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiunea School Instructors SF si detin rank 1.
  • Ore jucate: 207.
  • Warn-uri: 0/3.
  • De cât timp joci SA:MP?: Din 2014
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da , cica autoclicker... am intrat pe cont și m-am dus sa fumez și sa îmi beau cafeaua și nu l am lăsat pe sleep... și m-am trezit cu ban...
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu , nu am avut.

IRL:

• Prenume: Alexandru.
  • Vârstă reală: 22 ani.
  • Domiciliu: Bucuresti.
  • Biografie (minim 30 cuvinte):  In primul rand va pot spune ca sunt o persoana sociabila , corecta si respectuasa. Imi plac persoanele sincere si concrete care au respect fata de ei in primul rand , dar si fata de altii. Desgust persoanele egoiste , mincinoase si perseverente. In timpul liber imi place sa ies afara in parc , la sala si la antrenamente. Cam atat am avut de zis , restul calitatilor mele o sa le aflati pe joc.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa merg in parc , la sala si la antrenamente.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:  Comunitatea buGGed este cea mai mare comunitate de SA:MP din Romania. Imi plac jucatorii din aceasta comunitate deoarece se ajuta intre ei. Imi place ca , au staff capabil care ne ajuta sa scapam de codati , sa avem un joc cat mai placut si mai sigur. Cam atat am de spus.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Din ce am inteles nu toti au parte sa intre in King. Consider ca , clanul King. au oameni respectuosi , loiali si sinceri. Membrii clan-ului cat si staff-ul lui este destul  de ok din punctul meu de vedere. Mai multe nu am de spus deoarece nu am fost in el.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da am fost, am ieșit din cauza copiilor care cerșeau pe clan și la fiecare colt de strad plus un limbaj free pe Chat.
  • Motto-ul clanului King.: Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este printre cele mai mari clan-uri de pe server si au oameni respectuosi si cu simtul omorului. 

6 minutes ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Informații și cerințe pentru a putea aplica în King.  » aveți nevoie de activitate, atât orele totale cât și cele din ultimele 7 zile, dar și un faction history frumos construit. Playerii cu sancțiuni nu sunt bine veniți în clanul nostru și nici cei care dețin alte conturi de pe care au încalcat regulamentul serverului. 

CITESTE ASTA. Nu ai nimic, absolut nimic din cerintele astea, aplica cand o sa le indeplinesti. Defapt, nici macar atunci.

31 minutes ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Informații și cerințe pentru a putea aplica în King.  » aveți nevoie de activitate, atât orele totale cât și cele din ultimele 7 zile, dar și un faction history frumos construit. Playerii cu sancțiuni nu sunt bine veniți în clanul nostru și nici cei care dețin alte conturi de pe care au încalcat regulamentul serverului. 

CITESTE ASTA. Nu ai nimic, absolut nimic din cerintele astea, aplica cand o sa le indeplinesti. Defapt, nici macar atunci.

Vot aferent colegilor mei.

8 hours ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - r00t1ng
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.