Jump to content

[Acceptat] Aplicatie The Legends - Huds0n- Rank 5 Fbi 246 zile(Tester)

TL.Huds0N
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: Huds0n
Nick-uri anterioare: -
Level:45
Ore jucate: 1252
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):https://imgur.com/a/8rYg5nk
Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/I7qI0U8
Profilul de pe panel (link): https://bluepanel.bugged.ro/profile/Huds0n
Cateva realizari pe server/ forum: Nu prea imi place sa ma laud cu realizari,as putea spune ca am aproape 250 de zile in FBI,Ca am fost promovat la functia de tester si Responsabil.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Nu mai joc alte jocuri imi dedic timpul liber asupra acestui joc minunat.
De ce vrei sa intri in clan: Pentru ca imi place acest clan este un clan vechii cu experienta.imi place conducerea acesteia toti membrii sunt de treaba.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am facut parte din mai multe clanuri chiar si din acesta,am fost in Army Knights,Iron Rangers, Seraphim Family si mai multe.
Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Da am mai fost in acest clan si am iesit din pacate ca nu mai puteam juca samp ,si a trebuit sa renunt.
* Daca ai mai fost in The Legends, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: Pai vreau sa revin pentru ca m-am simtit bine in acest clan ,e un clan vechi cu experienta si mi-ar place sa revin plus ca am si cativa prieteni in clan.
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: In general ma inteleg bine cu toata lumea,ma imprietenesc foarte repede,sunt mai multe persoane cu care ma inteleg ,in general cu membri din FBI,nu vreau sa enumar anumite persoane,nu am dusmani.
Planuri de viitor pe server? As vrea sa aplic pentru functia de Helper poate pe viitor.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Ionut
Varsta reala:23
Nationalitate:Romana
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Sunt o fire deschisa imi place sa comunic sa ies cu prieteni afara si ma distrez in general,sunt o fire foarte glumeata mai tot timpul glumesc,dar sunt si serios cand este cazul bineinteles,Imi place sa practic tot felu de sporturi,sa joc fotball,tenis,sa alerg sa merg la sala,Am ochii caprui si sunt genul de persoana care ma enervez repede, nu prea stiu sa-mi pastrez calmitatea si cred ca este sa zic asa defectul meu,Nu-mi place oameni prefacuti prefer sa mi se spuna in fata si este mai ok.
Ce gen de muzica asculti? Ascult mai multe genuri de muzica si acestea find : Manele,Rock,hip-hop,rap,trap,populara.
Ce hobbyuri ai? Fotball,muzica, billiard,tenis.
Alte precizari? Pai sper sa primesc cat mai multe pro-uri pentru ca chiar mi-as dori sa revin in acest clan,Multumesc.

Edited by Huds0n

• CyberNeticK changed the title to [Acceptat] Aplicatie The Legends - Huds0n- Rank 5 Fbi 246 zile(Tester)
  • CyberNeticK locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.