Jump to content

[Aplicatie] King. - MiLLENiUM

Millennium
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Millenium
  • Nick-uri anterioare: Emper0r
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/MiLLENiUM
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/miEl6O9 (stiu ca am un LP urat, dar totul s-a produs din neatentie si mai mult incerc sa nu se repete).
  • Level: Detin level 35.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in The Russian Mafia si detin rank 1, in care am intrat recent, dupa o perioada lunga de factiuni pasnice!
  • Ore jucate: 1240 ore jucate.
  • Warn-uri: 0/3 warn-uri.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de 3 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da, am avut ban pe motiv de 3/3 warns!
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, nu am avut.

IRL:

• Prenume: Andrei.
  • Vârstă reală: Am 18 ani.
  • Domiciliu: Orhei, Republica Moldova.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt o persoana răbdătoare, sunt comunicabil și perseverent. Mă ocup cu 5 sporturi diferite și ceea ce este uimitor, găsesc timp și pentru SA:MP, și pentru învățătura, și pentru prietenii mei! Imi rezolv problemele intr-un mod diplomatic, fara a crea in acelasi timp alte probleme, cum o fac multi altii. Am simtul umorului, stiu cand sa fac glume si cand nu. Un singur defect care ma caracterizeaza, este ca sunt foarte iertator, si iert persoanele care nu merita asta (pentru mine a fi ''iertator'' e un defect).
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber citesc niste carti, joc SA:MP, invat pentru universitate, ies afara la plimbare sau plec la antrenamente.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: buGGed este cea mai buna comunitate de SA:MP din Romania, dupa parerea mea, cu toate ca a scazut in ultima peridoada (economia, activitatea), buGGed-ul este comunitatea de la care a inceput SA:MP-ul roman, dupa care au aparut alte servere, copiind totul de la buGGed.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Acest clan este unul dintre cele mai active si cele mai prietenoase, cred ca primul clan de pe server dupa The Legends (TL.). Are niste membri uniti si cu o reputatie inalta pe server.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am fost in King..
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa ma alatur acestui clan pentru ca imi place comportamentul membrilor sai, care, in comparatie cu al meu este la un nivel foarte inalt, chiar recunosc asta. In al doilea rand, imi place pe ce Top al levelului / activitatii este amplasat.

contra.png.7dc9c1a07042fa3d0ca269bb23edab83.png

Nu suntem bataia ta de joc.

On 11/29/2019 at 6:55 PM, MiLLENiUM said:

Nablete ia dă-mi discord sa vorbim, știu deja că iau reject așa că, dă-mi discord

Cu un asemenea comportament nu numai ca nu vei fi acceptat vreodata in clan, dar nu vei ajunge prea departe, nici in joc, dar nici in viata reala. Penibil.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.