Jump to content

[Aplicație] King. - AdelinH

Adew0w
 Share

Recommended Posts

• Nick: AdelinH
  • Nick-uri anterioare: Helias
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/AdelinH
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/d7VDo03
  • Level: 42
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Nu ma aflu momentan in nici o factiune.
  • Ore jucate: 1396
  • Warn-uri: 0/3
  • De cât timp joci SA:MP?: De cand s-a deschis RED BuGGeD
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu am avut niciodata ban pe SAMP
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Adelin
  • Vârstă reală:  17 ani
  • Domiciliu: Iasi
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Hrisca Adelin-Gabriel, am 17 ani si sunt din Judetul Iasi. Ma consider un baiat politicos, cu cei 7 ani de acasa, care stie sa acorde respect unei persoane. Sunt pasionat de masini si de sport, in special de cel in echipa. Stiu cum sa ma comport cu persoane noi in viata mea si sa am conversatii amicale cu acestea. Nu sunt genul de persoana pe care il tenteaza incalcarea regulilor, iar in cazul unei greseli, mi-o asum si sunt dispus consecintelor. Mereu caut sa ma imprietenesc cu alte persoane de la care pot invata lucruri noi despre pasiunile acestora sau sa port discutii cu acestea despre activitati comune.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sincer, nu imi place sa fac nimic. A dori sa lenevesc toata viata!!
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Pe langa faptul ca este cea mai mare comunitate de samp din romania, este si v-a fi mereu in inimile noastre, aici mi-am petecut tot timpul meu liber.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este un clan ce are playeri cu bun simt, maturi si cu coloana vertebrala.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am mai fost in acest clan. V-a fi o experienta noua pentru mine, bineinteles daca voi fi acceptat,
  • Motto-ul clanului King.:  "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Am ales sa aplic la acest clan deoarece este un clan  respectat, are cei mai buni si mai respectati co-lideri si mai ales liderul. Este un clan foarte buna si foarte linistit, si cred ca orice jucator isi doreste sa faca parte din o asemenea grupare sa zic asa, cu asemenea membri si cu asemenea lider.

3 hours ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Ai clan, dispari de aici, sa nu mai zic ca nu ai mai fost intr-o factiune din 2017, aplicatia are doar copy-paste-uri si ai mai iesit si pe abuz de functie din NR, dispari ma de aici cu aplicatia ta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.