Jump to content

[Aplicatie] King. - Vlaadut

RYDIAN buGGed
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Vlaadut
  • Nick-uri anterioare: Clout
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Vlaadut
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/7zzNjT1
  • Level: Am nivel 19.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: În momentul de față mă aflu în facțiunea School Instructors SF și dețin rank 1.
  • Ore jucate: În momentul de față am numărul de 264 ore jucate.
  • Warn-uri: Nu dețin warn-uri, kick-uri sau ban-uri în last punish.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 4 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am fost sancționat cu ban niciodată.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, nu îmi amintesc să fi avut antecedente cu nimeni pe buGGed, nu doar cu membrii din acest clan.

IRL:

• Prenume: Ștefan Vlad
  • Vârstă reală: Am vârsta de 17 ani.
  • Domiciliu: Am domiciliu în Mureș.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Mă numesc Ștefan Vlad, am vârsta de 17 ani și locuiesc în Mureș. Sunt o fire calmă, îmi place să glumesc cu oamenii din jurul meu în limita bunului simț și fiind o fire comunicativă mă integrez cu ușurință în grupuri. Îmi place să ajut oamenii din jurul meu, însă la rândul meu când am nevoie îmi place să fiu ajutat. Sunt o fire prietenoasă și răbdătoare, nu mă enervez repede și îmi place să cred că orice lucru se poate rezolva discutând. Respect pe cei care mă respectă, nu îmi plac oamenii care se cred mai presus de cât ceilalți. Îmi place să cred că sunt un prieten pe care te poți baza..
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: În timpul liber îmi place să ies cu prietenii, să ascult muzică, să merg la sală, să vizionez seriale și să joc jocuri online.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: În opinia mea buGGed este o comunitate stabilă, cu o vechime destul de mare și cu o administrație decentă. Probabil, ar mai fi unele lucruri de schimbat, însă deocamdată este bine așa.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clanul King. este un clan cu vechime pe această comunitate care a rezistat în urma tuturor problemele și care nu și-a schimbat așa zisa politică în urma trecerii timpului. Încă de când au fost mai multe servere pe această comunitate am auzit de acest clan fiind un clan stabil și popular.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost în acest clan.
  • Motto-ul clanului King.: Motto-ul acestui clan este: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc să mă alătur acestui clan deoarece doresc să fac parte dintr-un colectiv de jucători cu capul pe umeri, cu care să ai ce discuta și care să te ajute când ai nevoie dacă acest lucru se poate. Țin să cred că acest clan nu se va închide prea curând, așa că doresc să fac parte dintr-un clan stabil care nu se închide peste noapte sau are schimbări radicale. Nu în ultimul rând, în acest clan aș putea să îmi fac un nume.

1 hour ago, Paul.Mag1k said:

- imi plac motivele, caracterizarea, per total, imi place aplicatia ta, e printre cele mai reusite;

- fh-ul vad ca incepi sa ti-l construiesti, e un semn bun;

- ce nu-mi place e ca joci din 2017, deci de 2 ani pe contul asta si ai putine ore jucate, presupun ca nu e singurul cont sau daca e, ai avut o mare pauza de la samp => fa activitate, job, factiune, chestii normale idk, ai potential.

Meriți o șansă! 😊

pro.png.314de17eee25112c30615107bff9a295.png

Edited by Ade Lin

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Vlaadut
  • WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.