Jump to content

[Aplicație] King. - iDoodDeer[]

iDoodDeer.
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: iDoodDeer[]
  • Nick-uri anterioare: Valentin[]
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/iDoodDeer[]
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/pFyfVTA
  • Level: 30
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiunea Taxi Las Venturas si detin rank 1.
  • Ore jucate: In acest moment am 983 de ore jucate.
  • Warn-uri: 0/3 warn-uri.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 4 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu am avut niciodata ban pe sa:mp..
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, niciodata.

IRL:

• Prenume: Alexandru.
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Sunt domiciliat in orasul Bucuresti.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Patulea Ioan Alexandru si ma consider un baiat harnic, caruia ii place mereu sa ajunga unde isi doreste. De asemenea imi place sa consider ca sunt foarte amabil si de treaba, mereu cautand sa imi fac noi prieteni. Dar ce cred eu ca ma caracterizeaza cel mai bine este capacitatea de a lucra in echipa, lucru care mi-a placut inca de la o varsta frageda si care consider ca este cea mai mare calitate a mea. Ajuns la 16 ani pot spune ca mai am multe de invatat dar privesc cu curaj inainte mereu voind sa imi corectez greselile pe care, omeneste, le mai fac.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber imi place sa ies cu prietenii pe afara sau sa ma joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: BuGGeD a fost si este cea mai unita comunitate de SA:MP, mai ales dupa fuziune, aici ramanand doar cei mai 'adevarati' jucatori.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clan-ul King. este, fara nici un dubiu, unul dintre cele mai prestigioase clanuri de pe acest server, lucru cladit in timp de catre jucatorii seriosi ce au facut parte din acest clan.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am mai fost in acest clan.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece consider ca mereu este mai bine sa stai pe langa oameni mai 'sus' decat tine pentru ca altfel nu vei ajunge niciodata ca ei, cu acestea fiind spuse, imi doresc sa fac parte din acest clan pentru a ma dezolta pe mine, pentru a-mi face prieteni noi si pentru a face 'traiul' pe acest server unul mai agreabil.

contra.png.7dc9c1a07042fa3d0ca269bb23edab83.png

Incearca sa intri in factiuni cu scopul in a ti construi un FH ok, unul decent. Din ceea ce reiese, e faptul ca nu ai FH demn de King. Succes! Acesta e votul meu! P.S sa nu uitam si acel 'DM' in LP ce te dezavantajeaza in a intra in King. 

contra.png.7dc9c1a07042fa3d0ca269bb23edab83.pngAi avut acea inactivitate, care cred ca nu se poate lua in considerare(cine stie, poate te-ai schimbat). Insa ai o sanctiune recenta ceea ce nu inspira incredere sau sa denote vreun progres vis-a-vis de comportamentul tau.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.