Jump to content

[Aplicație] King. - Gabriell.

Gabriell[].
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Gabriell.
  • Nick-uri anterioare Get_iceScreaM
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Gabriell.
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/8MgnQFe
  • Level: Am leve 29.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Momentan nu ma aflu in nicio factiune. Am aplicat pentru Paramedic Departament, si astept raspunsul.
  • Ore jucate: 340 de ore.
  • Warn-uri: 0
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc de foarte mult timp, dar am luat o pauza si acum 2 saptamani m-am reapucat inapoi.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am fost banat.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, nu am avut,

IRL:

• Prenume: Gabriel
  • Vârstă reală: Am vasta de 20 de ani.
  • Domiciliu: Sunt domiciliat in judetul Prahova, comuna Brebu.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Gabriel, am varsta de 20 de ani, sunt o fire calma, respectuoasa, cu bunul simt pe primul loc. Imi place sa lucrez in echipa, dornic de a cunoaste lucruri noi si oameni noi. Ma imprietenesc foarte repede, ascult sfaturile pe care cineva mi le ofera. Imi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur, pun suflet în tot ceea ce fac. Deobicei când mi se acordã o sansa, nu o dau în bara.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber imi place sa ies cu prietenii, sa joc fotbal si sa ma joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: buGGed este cea mai frumoasa si unita comunitate din domeniul samp-ului. Aceasta comunitate este foarte bine intretinuta, si foarte bine gandita. Are in componenta doar adevarati playeri de samp.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte:  Este un clan foarte respectuos, cu membrii foarte amabili, si cu un bun simt foarte ridicat.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa  fac parte din acest clan, deoarece are in componenta lui membrii foarte respectuosi, amabili.  Doresc sa mai intru in acest clan, deoarece are un staff foarte bine organizat, care isi dau cu adevarat interesul.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.