Jump to content

[Aplicatie] King. - MrJerry7

Eduard Maxim
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: MrJerry7
  • Nick-uri anterioare: ShotzAdv
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/MrJerry7
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/lEWIiwz
  • Level: Am level 49.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Momentan nu mă aflu în nicio facțiune, dar îndată ce mai fac 6 ore jucate o să intru în Taxi.
  • Ore jucate: 992.
  • Warn-uri: Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA;MP din anul 2014.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am fost sancționat niciodată pe server.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Eduard - Marian.
  • Vârstă reală: Am varsta de 18 ani.
  • Domiciliu: Locuiesc în Hunedoara sau Râmnicu Vâlcea, nu am un domiciliu stabil.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt o persoană persuasivă, inteligentă și mereu optimistă. Mereu ambițios și dornic de noi experiențe din care aș putea învăța cate ceva. Restul calităților mele se pot observa în comportamentul meu zilnic petrecut pe server. De defecte aș putea spune că uneori încerc să fac lucruri pe care nu sunt capabil să le duc pană la capăt, personal consider că acesta ar fi cel mai mare defect al meu. Sunt o persoană destul de matură și serioasă pentru varsta mea.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: În timpul liber joc fotbal și mă joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Această comunitate m-a marcat încă de cand aveam varsta de 13 ani. Îmi place foarte mult această comunitate, deoarece are felul ei de a fi, este una unică cu jucători de calibru înalt. Îmi place foarte mult că ai cu cine te întelege. Bugged este pe primul loc în topul comunităților de SA:MP.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Din cele spune, am auzit că "King." este un clan cu jucători respectuoși și serioși, este un clan din care orice jucător și-ar dori să facă parte, are membrii cu care te poti întelege și la bine și la greu. Imi place că sunt o familie unită. 
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost în clan.
  • Motto-ul clanului King.: Toți pentru unul și unul pentru toti.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc să mă alătur în acest clan deoarece îmi place armonia dintre membrii, sunt membrii serioși, este un clan foarte cunoscut pe acest server și pe întreaga "comunitate" buGGeD, îmi place foarte mult că este un clan activ.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - MrJerry7
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.