Jump to content

[Aplicatie] King. - Mos_ULTRA

ULTRA_LM10
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Nickname-ul meu este Mos_ULTRA
  • Nick-uri anterioare: Recent mi-am schimbat nickname-ul, acela era ULTRA_LM10.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Mos_ULTRA
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/bfL2Kgq
  • Level: Am level 60.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Momentan nu ma aflu intr-o factiune, dar am de gand sa intru in una curand.
  • Ore jucate: Am reusit sa acumulez 3069 de ore jucate.
  • Warn-uri: Nu am warn-uri.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP din data de 07.01.2016, atunci cand acest joc era mai interesant si mai distractiv, din punctul meu de vedere.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da, am avut. Cand am inceput sa joc SA:MP am laut ban pentru ''Moduri Ilegale''.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Niciodata, de fire sunt foarte prietenos.

IRL:

• Prenume: Gigi.
  • Vârstă reală: Am varsta de 17 ani.
  • Domiciliu: Locuiesc in Comuna Pietrosani.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma intitulez Oprea Gigi, am varsta de 17 ani si sunt din Pietrosani. Incep prin a spune ca ma enervez foarte repede atunci cand sunt luat peste picior de ceilalti, dar am si simtul umorului, mai exact tin foarte mult la gluma. Sunt un tip ca orişicare, nu ma cred mai presus ca nimeni, nu imi place sa ies in evidenta, sunt foarte ascultator cand vine vorba de ceva important. Ador sa joc Fotbal, de aceea sunt si la o echipa de fotbal, nu cred ca o sa ajung un fotbalist de renume, joc doar de placere si pentru ca iubesc acest sport. Imi place sa ma joc foarte mult pe calculator, jucandu-ma cu prietenii diferite jocuri.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ma joc foarte mult pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Cel mai simplu server.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Nu am cum sa fac asta deoarece nu am facut niciodata parte din acest clan, asa ca, nu imi pot da cu parerea despre acesta.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am fost in acest clan niciodata.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece am observat ca sunt foarte activi si daruiti membrii acestui clan. Si am zis sa acord o ''mana de ajutor'' prin activitatea mea.
Edited by Ultra_Lm10

pro.png.314de17eee25112c30615107bff9a295.png

Desi ai fost foarte departe de asteptarile mele pentru un tester, cred ca n-ai fi deloc un coleg rau in clan. Simt nevoia sa iti dau acest vot avand in vedere colegii care mint spunand ca ai un FH urat sau o aplicatie slaba.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Mos_ULTRA
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.