Jump to content

[Aplicatie] King. - NeaDzy

NeaDzy
 Share

Recommended Posts

IG:

Nick:NeaDzy
Nick-uri anterioare:Am mai avut nick-ul  "HuNt3R" pe server-ul Black bugged.
Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/NeaDzy
Sanctiuni (poza panel):image.png.5647aba34e741588a9cdf4d8354b1c15.png
Level:Detin level 28.
În ce factiune te afli? Ce rank detii?:Ma aflu in factiunea "The Rifa" si detin rank 2.
Ore jucate:Detin 857 de ore jucate in momentul actual.
Warn-uri:Nu detin warn-uri.
De cât timp joci SA:MP?:Joc samp de aproximativ 3 ani.
Ai avut vreodata ban pe SA:MP?(Daca da, preciza?i motivul):Nu, nu am fost sanctionat cu ban vreodata.
Ai avut vreodata antecedente cu un membru King.?:Nu, nu am avut.
    IRL:

Prenume:David
Vârsta reala:Am varsta de 16 ani.
Domiciliu:Locuiesc in Sighetu Marmatiei.
Biografie (minim 30 cuvinte):Ma numesc David Mihai, am varsta de 16 ani si locuiesc in orasul Sighetu Marmatiei. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, amuzant, cinstit si imi place sa-mi fac prieteni noi.Hobby-ul meu este fotbalul.
Ce î?i place sa faci în timpul liber?:In timpul liber imi place sa ies in oras cu prietenii si sa fac diferite activitati.
Descrie buGGed în câteva cuvinte:O comunitate foarte frumoasa.
   CLAN:

Descrie King. în câteva cuvinte:Un clan cu membrii de treaba, uniti si respectuosi.
Ai mai fost în clan? Daca da, de ce ai ie?it?:Nu, nu am mai fost.
Motto-ul clanului King.:"Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."?
De ce dore?ti sa te alaturi acestui clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece consider ca e un clan de nota 10.

Edited by NeaDzy

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - NeaDzy
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.