Jump to content

[Aplicatie] King. - Georgiu

cojocaruu
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: .Cojocaru.
  • Nick-uri anterioare: HarouN., Georgiu
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/.Cojocaru.
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/8gbZhXH
  • Level: 24.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?:  Ma aflu in factiunea "School Instructors San Fierro" si detin rank 1. 
  • Ore jucate: 453 ore jucate.
  • Warn-uri: 0/3.
  • De cât timp joci SA:MP?: Din anul 2015.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am avut.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Alexandru.
  • Vârstă reală: 15 ani si 11 luni.
  • Domiciliu: judetul Gorj, orasul Targu-Jiu.
  • Biografie (minim 30 cuvinte):  Ma numesc Cojocaru Mihaita Alexandru, am 15 ani si sunt din judetul Gorj, orasul Targu-Jiu. Sunt un baiat receptiv si comunicativ. Sunt serios, generos si glumet in momentele potrivite. Imi place sa socializez si sa-mi fac prieteni noi. Sunt ascultator, nu sunt bagacios si am cei 7 ani de acasa. Timpul liber mi-l petrec fie la calculator, fie cu prietenii.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies in oras cu prietenii sau sa ma joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Cea mai tare comunitate de SA:MP din Romania.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este unul dintre clanurile de top ale comunitatii.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, am mai fost pe serverul black. Nu mai tin minte exact motivul iesirii.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece are niste membrii de treaba si activi, iar eu ma "regasesc" in aceste doua calitati.
Edited by Alexandru Mihaita

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.