Jump to content

[Aplicație] King. -lemndulce

lemndulce.
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick:lemndulce.
  • Nick-uri anterioare:lemndulce.
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/lemndulce
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/3KD3MNJ
  • Level:22
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?:sunt un player al factiuni:Taxi San Fierro.rank,2.
  • Ore jucate:467
  • Warn-uri:1/3
  • De cât timp joci SA:MP?:3 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul):da din cauza aim-ului.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?:nu si nici nu doresc acest lucru.

IRL:

• Prenume:George.
  • Vârstă reală:am varsta de 17 ani.
  • Domiciliu:Jud-Arges-sat-Podu Dambovitei.
  • Biografie (minim 30 cuvinte):Salut,ma numesc George si sunt o fire prietenoasa,ambitioasa,miloasa.In rest nu prea pot spune prea multe depsre mine sunt un om obisnuit cu un singur vis de a deveni politist sau a deveni general in cadrul armatei,de la anul chiar m-am gandit sa intru intr-un cadru de ajutor adica ce reprezinta acest cadru de ajutor sunt un grup si ajutam oamenii saraci,nu toti avem posibilitati,cam atat depsre mine:Va multumesc!
  • Ce îți place să faci în timpul liber?:in timpul liber prefer sa ma joc fotbal,baschet si sa alerg si imi mai ocup o parte pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:Din punctul meu de vedere Bugged este o comunitate frumoasa si a fost primul meu server de samp de cand am inceput:admini sunt super playeri sunt maturi Bugeed dupa parearea mea este!number one!

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte:clanul King este un clan responsabil primitor cu  lider si co lideri respectati,respectuosi nu se pot spune prea multe inca deoarece nu cunosc totul despre acest clan dar in mare parte mi-a placut.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?:da am fost am decis sa ies din recentul clan deoarece nu mi-a acordat destula incredere si respect. si nici playeri nu erau destul de prietenosi.
  • Motto-ul clanului King.:"Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?:eu doresc sa fac parte din acest clan este deoarece este un clan respectat cu niste oamenii frumosi si respectuosi mai ales staff-ul.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.