Jump to content

[Respins] The Legends - Se7enUp. - rank 7 in Los Aztecas

KGB.Se7enUp.
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname:Se7enUp.
Nick-uri anterioare:Se7enUp (fara . -deoarece vin de pe server-ul black si la transferarea contului am fost nevoit sa mai pun ceva la nume, deoarece cel simplu era luat).
Level:32
Ore jucate:703
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):Nu am sanctiuni primite.
Poza cu invitatia: https://imgur.com/SHDQzz4
Profilul de pe panel (link):https://bluepanel.bugged.ro/profile/Se7enUp.
Cateva realizari pe server/ forum: Pe server-ul Blue BuGGed nu am realizari, deoarece contul este transferat de aproximativ o saptamana, iar pe forum, dupa parerea mea, nu cred ca am vreo realizare.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa SA-MP ma mai joc CS-GO.
De ce vrei sa intri in clan: Imi doresc sa intru in acest clan pentru ca este un clan care impune respect, in care oamenii din acesta ofera respect, este un clan bine definit si bine condus de catre staff-ul acestuia. Dupa parerea mea este cel mai bun clan de pe server, deoarece in clan sunt toate legendele de pe server-ul blue, dar si de pe serverele anterioare, fapt ce ma face sa imi doresc mai mult sa fac parte din acesta. Sigur am ceva de invatat de la fiecare membru al clanului.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? De cand am venit pe server-ul blue, nu am facut parte din niciun clan, dar pe server-ul black am facut parte din clanul King.
Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?Nu, nu am mai facut parte din clanul The Legends.
* Daca ai mai fost in The Legends, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?:
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da, am verificat.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:Nu am avut vreo conversatie cu vreun membru al clanului ca sa va pot spune cu cine ma inteleg cel mai bine.
Planuri de viitor pe server? Sa ajung din nou lider la o mafie.
Informatii legate de viata reala:

Prenume:Laurențiu
Varsta reala:18 ani.
Nationalitate:Roman.
Descrie-te in minim 20 cuvinte:Salut! Ma numesc Dinculescu Laurentiu si am varsta de 18 ani. Sunt o persoana calma, respectuoasa, cu cei 7 ani de acasa si niciodata nu ma bag acolo -unde nu imi fierbe oala-, imi place sa fac sport in fiecare dimineata, imi place fotbalul si tenis-ul de masa.
Ce gen de muzica asculti? Imi plac toate genurile de muzica, dar nu ma invinuiti, ascult mai mult manele.
Ce hobbyuri ai? Un hobby de-al meu ar fii fitness-ul, imi place sa ma duc mereu la sala de fitness.
Alte precizari? Va multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele! O seara frumoasa!

Cu toate ca ai avut rank 7, 60 de zile si rank 6, 16 zile, nu este de ajuns întrucât să meriti o sansa.

De ce iti dau contra? Pai sunt multe motive, ex: nu ai dat poza cu LP,  trebuie sa ne arăți si nouă, membrilor o dovada ca nu ai sancțiuni. Sau orele, nu ai suficiente întrucât sa ma faci sa-ti votez cu Pro. Fara supărare, succes.

z5XN120.png

14 hours ago, TL.Rey.Mysterio said:

Cu toate ca ai avut rank 7, 60 de zile si rank 6, 16 zile, nu este de ajuns întrucât să meriti o sansa.

De ce iti dau contra? Pai sunt multe motive, ex: nu ai dat poza cu LP,  trebuie sa ne arăți si nouă, membrilor o dovada ca nu ai sancțiuni. Sau orele, nu ai suficiente întrucât sa ma faci sa-ti votez cu Pro. Fara supărare, succes.

z5XN120.png

• CyberNeticK changed the title to [Respins] The Legends - Se7enUp. - rank 7 in Los Aztecas
  • CyberNeticK locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.