Jump to content

[Aplicație] King. - NeliOfficial

TranKaN
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: NeliOfficial
  • Nick-uri anterioare: Nu am avut.
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/NeliOfficial
  • Sancțiuni (poză panel): Nu pot face ScreenShot deoarece sunt pe Laptop.
  • Level: 50.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in National Guard si detin Rank 5.
  • Ore jucate: 1562
  • Warn-uri: Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: De 4 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da pentru acumulare a 3/3 Warns.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Ionut
  • Vârstă reală: 15.
  • Domiciliu: Targoviste.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Numele meu este Ionut am varsta de 15 ani si locuiesc in targoviste pot spune ca sunt un baiat calm si cu simtul umorului imi place sa fac glume dar cu limita si imi place sa petrec timpul liber cu prietenii mei.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies pe asfara cu prietenii si sa ma joc SA:MP
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Pot spune din punctul meu de vedere ca BuGGed este cea mai mare comunitate din Romania.
  •  

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clanul King este un clan cu oameni respectosi cei 7 ani de acasa si cu un lider capabil.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu,nu am mai fost in clan.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan cu potential si cu un lider cu capul pe umeri.

pro.png.314de17eee25112c30615107bff9a295.png

Un FH ok, acceptabil, decent. Lucreaza totusi la construirea unui FH cat mai putin ''deplovabil''. P.S ar fi bine sa faci ceva in legatura cu acel ''screenshoot''. Iti recomand sa folosesti LightShot! Succes 😆

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.