Jump to content

[Aplicație] King. - SheppardOFFiCiAL

m1hai.
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: SheppardOFFiCiAL * o sa schimb nick in Sheppard, intr-un timp scurt.
  • Nick-uri anterioare: SheppardHD si KenT[JKL]
  • Profil panel: bluepanel.bugged.ro/profile/SheppardOFFiCiAL
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/xLKhlPt * strica putin mute-ul asta, dar asta e.
  • Level: In momentul actual am level 34.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: In momentul actual sunt in Ballas cu rank 1.
  • Ore jucate: In momentul actual am 963 ore jucate.
  • Warn-uri: Nu am niciun warn.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 4-5 ani, nu mai stiu exact, dar era pe undeva pe acolo, data exacta nu o mai stiu.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Sincer, da, am avut, dar nu mai stiu exact movul, parca Autoclicker, nu vreau sa vorbesc aiurea.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Bineinteles ca nu.

IRL:

• Prenume: Mihai-Dumitru.
  • Vârstă reală: Am varsta de 14 ani.
  • Domiciliu: Scanteia, judetul Ialomita.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Numele meu complet este Neagu Mihai-Dumitru, am varsta de 14 ani si sunt din satul Scanteia, judetul Ialomita. Sunt un baiat sociabil, matur, descurcaret si am un simt al umorului dezvoltat. Cel putin asa ma caracterizeaza prietenii mei. Ma integrez foarte repede in noi colective si incerc sa imi fac prieteni oriunde. Am o gandire logica si analizez fiecare pas pe care urmeaza sa-l fac. Sunt calm in orice situatie, inainte de a lua o decizie importanta gandesc fiecare lucru la rece. Imi place sa ofer respectul meu tuturor persoanelor pentru a ma putea intelege cu toti cat mai bine si pentru a arata ca sunt un om amabil, serios in care te poti increde si un om cu capul pe umeri. Timpul liber il petrec pe afara cu prietenii si in fata calculatorului. Pe sfarsit, as vrea sa spun ca sunt o persoana normala, cu preocupari normale.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies pe afara cu prietenii, sa ma joc pe calculator si sa dorm.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Este un server foarte bine pus la punct, cu o cunducere foarte buna, de niste admini capabili de aceasta functie, bineinteles ca si helperii!

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clanul King. este unul foarte capabil, cu niste membrii activi.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, am mai fost in clan pe serverul Black, am iesit prin motive personale si pentru ca nu mai aveam timpul necesar sa ma mai joc SA:MP.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Pentru ca sunt niste membrii de treaba si ca are un tag foarte fain.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.