Jump to content

[Aplicatie] King. - KenPsi

kenpsi1
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: KenPsi
  • Nick-uri anterioare: KenPsi@DauPtWido, LoadJr.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/KenPsi
  • Sancțiuni (poză panel):http://prntscr.com/qd53wf
  • Level: 33
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Momentan nu ma aflu in nicio factiune, dar am aplicat in una.
  • Ore jucate:708
  • Warn-uri: 0/3.
  • De cât timp joci SA:MP?: 2 ani si jumatate sau 3.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da, cu mult timp in urma pentru auto-clicker.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Mihnea.
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Braila
  • Biografie (minim 30 cuvinte):Ma numesc Mihnea, am 16 ani si locuiesc in orasul Braila. Sunt o fire calma, ambitioasa, glumeata si increzatoare in majoritatea situatilor. Sunt genul de persoana sociabila, care se poate integra fara problema intr-un nou grup. Sunt glumet, tin la glume dar totul pana la o limita, nu suport glumele absurde, care au ca scop jignirea sau luarea in deradere a jucatorilor.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa citesc, sa ma plimb cu bicileta sau sa ies cu prietenii.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: O comunitate frumoasa, unita si cu o conducere frumoasa. Un loc unde iti poti face multi prieteni noi si te poti distra.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Un clan respectat pe server, cu membri seriosi si cu o conducere adecvata.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Am fost in clan si am fost dat afara din cauza inactivitatii.
  • Motto-ul clanului King.:"Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?:  Deoarece este un clan cu playeri de treaba si activi in care m-am simiti bine si mi-au ramas amintiri frumoasa si as vrea sa imi fac unele noi.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.