Jump to content

[Aplicație] King. - Goat

Goat
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Goat
  • Nick-uri anterioare: Nu am.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Goat
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/mXsY1St
  • Level: 20.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiunea News Reporters unde am rank 1.
  • Ore jucate: 353.
  • Warn-uri: 0.
  • De cât timp joci SA:MP? :De 4/5 ani, poate chiar mai mult dar m-am tot lasat si reapucat.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu sunt sigur.

IRL:

• Prenume: Alexandru.
  • Vârstă reală: Am 16 ani.
  • Domiciliu: Slobozia.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma consider o persoana intelegatoare si chiar foarte calma in momentele mai tensionate, sunt capabil sa inteleg ca acesta este un simplu joc dar si ca seriozitate nu trebuie uitata in multe situatii. Prefer sa nu stau cu nimeni decat sa stau cu oameni negativisti sau toxici. Nu ma las usor influentat de ceilalti din jurul meu cand vine vorba de rele si prefer sa fac lucrurile in felul meu decat sa ma iau dupa altii ca o oaie oarba. Eu ma consider foarte perseverent in tot ceea ce fac iar asta cred ca m-a ajutat in multe situatii inconvenabile dezavantajoase.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Imi place foarte mult sportul, orice sport, de la baschet pana la inot. Cu toate acestea calculatorul nu este exclus din situatie, el a fost mereu o mare distractie de a mea.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Este o comunitate veche si respectata pe SAMP. A fost si va fi mereu una dintre cele mai mari comunitati, este sustinuta de oameni bine pusi la punct cu si cu foarte multa seriozitate. Eu cred ca seriozitate si persistenta comunitatii sunt factorii care au adus comunitate la nivelul la care este, unul foarte inalt.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clanul King. este unul foarte respectat pe multe comunitati si servere de SAMP. Eu cred ca acesta este plin de oameni seriosi si intelegatori. Mi se pare a fi un clan foarte unit si loial cand vine vorba de membrii dar si de cei din jur. In opinia mea, experienta acumulata de acest clan de-a lungul timpului petrecut pe comunitatile de SAMP a fost esentiala in construirea si dezvoltarea sa. 
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Stiu ca este un clan respectat si cu multa experienta cand vine vorba de SAMP. Eu cred ca pot impune si respecta regulile si valorile clanului prin felul meu de a fi. Deasemenea nu m-as supara sa mi fac niste prieteni/tovarasi noi cu care sa ma pot distra, la sfarsitul zilei, SAMP-ul este un simplu joc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.