Jump to content

Cerere - XRainbow - Seraphim Fmily

Recommended Posts

Nickname: XRainbow

Nume: Mihai Sebastian.
Varsta: 20.

Screenshot cu invitatia primita: 6p5hzYl.png
Link de pe panel: 
https://bluepanel.bugged.ro/profile/XRainbow

Screenshot LP (last punish): 3gEB9gg.png
Descriere (20 de cuvinte minim): Sunt un tip de treaba, imi place sa comunic si sa glumesc atunci cand este cazul, in rest pot spune ca sunt o fire careia ii place distractia si careia ii place sa se simta bine.
De ce vrei să intri in clan?: Pentru ca am mai fost aici o perioada foarte mare de timp, mai exact 400+ days si pentru ca clanul asta ma reprezinta pe mine in joc in mare parte.
Ai mai fost in Seraphim? Daca da, de ce ai iesit?: Da, am mai fost dar am fost scos pentru inactivitate.

Care este ultimul clan din care ai facut parte?: Si.

Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu.

Ai vreo altercație sau ai avut cu un actual membru Seraphim?(Daca da, specifică ce s-a întamplat, minciunile se sanctionează cu uninvite: Nu am avut cu nimeni nimic, nu imi place sa ma cert pe jocuri.

Cu cine te întelegi din clan?: Robee, Sadok, Teo, CatalinHQ, Shadey, or fi mai multi, dar majoritatea au fost oamenii vechi si care acum nu mai sunt aici.

Esti de acord sa adaugi tagul „Seraphim„ alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da, deja il aveam de acum ceva timp.

Esti de acord sa adaugi tagul „.Si„ pe server?: Da.

Ai verificat dacă esti pe 'blacklist-ul' clanului?: Da.

• Sezs locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.