Jump to content

[Aplicatie] King. - Ionut_200

Daniel321
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick:MosIonut
  • Nick-uri anterioare:Ionut_200
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/MosIonut
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/kMLTMsS
  • Level:Am level 27.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?:Imi pare foarte rau dar nu ma aflu intr-o factiune.
  • Ore jucate:Am 426 de ore jucate.
  • Warn-uri: Nu am avut nici un warn.
  • De cât timp joci SA:MP?: De 6 Luni aproape.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da am avut contul spart si acel prieten care mia spart contul mia banat contul prin tentativa inselatorie.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu doar Acum 10 min mam cunoscut cu Krony .

IRL:

• Prenume:Ionut.
  • Vârstă reală:Am varsta de 14 ani.
  • Domiciliu: Beasov.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Salut! Ma numesc Ionut si am varsta de 14 ani. Sunt un baiat de treaba prietenos, harnic, Glumet, dar in limita bunul simt, voinic, educat un baiat caruia i place sa iasa cu prietenii in oras, prietenos si caruia nu ii place sa lase o treaba nerezolvata
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber imi place sa ma joc SA:MP si sa ies cu prieteni in oras.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Bugged este o comunitate pe placul meu este cea mai dorita si are un staff capabil.Imi place  la aceasta comunitate cum este organizata,nu imi place cand un player de level 1 sau mai mare vine sa dea cu troll etc.Imi place ca aproape toti jucatori al acestei comunitati sunt respectosii dar nu toti Multumesc.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clanul King este un clan cu toate cele bune la punct are un lider si co-lider capabil si este un clan pe placul meu si unul dorit.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai facut parte dar as vrea sa ma alatur acestui clan deoarece pot fi activ 12/24.
  • Motto-ul clanului King.:Cel slab se ascunde in spatele unui nume.Cel puternic si-l creeaza.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece are toti membri respectosi si poti comunica cu acestia.Acest clan este bine pus la punct si poti sa iti faci un vitor in acest clan.
Edited by Iliescu.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Ionut_200
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.