Jump to content

[Aplicatie] King. - RyseN

Jalisco
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick:RyseN
  • Nick-uri anterioare:Prekz
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/RyseN
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/ng5FQWw
  • Level:27
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?:Ma aflu in School Instructors SF si detin rank 5.
  • Ore jucate:364
  • Warn-uri:Nu am avut nicodata.
  • De cât timp joci SA:MP?:Din 2017 pe acest server.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul):Nu, niciodata.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume:Andrei
  • Vârstă reală:15
  • Domiciliu:Cluj-Napoca
  • Biografie (minim 30 cuvinte):Mă numesc Andrei și am vârsta de 15 ani, sunt un băiat glumeț, prietenos si foarte amabil, îmi place sa îmi fac prieteni noi mereu și să cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile și să îi respect pe cei din jurul meu, chiar dacă ei nu mă respectă la fel de mult și cred că am din toate câte ceva, asta înseamna ca sunt un om integru și știu ce vreau de la viață, să reacționez ca atare atunci când trebuie, asta înseamna că ai discernământ și nu lași pe nimeni să te calce în picioare, dar ca orice om am și mici defecte de care nu mă pot debarasa cât aș încerca, adică nu pot pune la fund așa cum zice în popor și tratez ca atare fiecare amănunt, chiar dacă realizez ca nu e bine să mă enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totuși mă bucur că sunt așa.Sunt din Judetul Cluj, super competitiv, am spirit de echipa, nu apreciez glumele proaste și sunt foarte sociabil, cu cei 7 ani de acasă și cu simțul umorului. Îmi place să ies cu prieteni zilnic și să mă distrez.Sunt o fire prietenoasă, amabilă și încerc să îmi fac cât mai mulți prieteni noi, sunt cinstit, ambitios și îmi place să joc mult SA:MP și îi respect pe cei din jurul meu chiar dacă ei poate nu mă respecta la fel de mult, îmi place foarte mult să incerc lucruri noi și extreme.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:Bugged este un server foarte bun de samp, unde am inceput activitatea pe samp cu un staff foarte capabil.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte:Un clan bine pus la punct si foarte cooperativ.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?:Nu din pacate.
  • Motto-ul clanului King.:"Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece este un clan activ, cu un lider foarte capabil de aceasta functie iar membrii acestui clan sunt foarte cooperativi si amabili.
Edited by RyseN

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - RyseN
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.