Jump to content

[Aplicatie] King. - NeliOfficial

TranKaN
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: NeliOfficial
  • Nick-uri anterioare: Nu am avut.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/NeliOfficial
  • Sancțiuni (poză panel): Nu pot deoarece sunt pe PC.
  • Level: 50.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiunea National Guard  si detin rank 5.
  • Ore jucate: 1421.
  • Warn-uri:  Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: 4 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu am avut niciodata ban.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Ionut.
  • Vârstă reală: 15.
  • Domiciliu: Targoviste.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): In primul rand vreau sa ma prezint. Numele meu este Ionut am varsta de 15 ani si locuiesc in Targoviste, sunt o persoana calma si cu simtul umorului imi place sa fac  glume dar cu masura si nu imi place sa fiu vorbit pe la spate.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies pe afara cu prietenii si sa ma joc SAMP
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Pot spune ca BuGGed este cea mai mare comunitate din romania si cu un conducator foarte bine organizat.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Clanuk King este un clan cu potential si cu simtul umorului, are un lider capabil si cu cei 7 ani de acasa si cu niste membri de treaba.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am mai fost in acest clan.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece nu am mai fost niciodata in acest clan si imi place organizatia acestuia.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - NeliOfficial
  • K A Z U O locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.