Jump to content

[Aplicatie] King. - FresH

F r e s H
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: FresH
  • Nick-uri anterioare: mihai10 (pe server-ul white).
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/FresH
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/EzuPZML , am mai adaugat o poza https://imgur.com/a/kkrPNbZ , pentru a se putea vedea clar ca este lp-ul contului meu, cont ce il detin din 2014, contul meu unde am realizat totul prin munca.
  • Level: 56
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Fac parte din factiunea School Instructors SF si detin rank 5.
  • Ore jucate: 2168 ore jucate.
  • Warn-uri: 0/3.
  • De cât timp joci SA:MP?: Din 2014 am inceput sa joc, dar am mai avute pauze pana in prezent.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul):Nu, nu am avut.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, niciodata.

IRL:

• Prenume: Mihai.
  • Vârstă reală: 21 de ani.
  • Domiciliu: Magureni, Prahova.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Mihai, am 21 de ani, sunt un baiat ambitios, linistit si cu cei 7 ani de acasa. Sunt o fire amabila, intelegatoare si imi place sa comunic si sa lucrez cu cat mai multe persoane pe unde merg sau in diferitele treburi/lucruri pe care trebuie sa le rezol, de aceea pot spune ca imi place munca in echipa si sa interactionez si sa ma am bine cu oricine este la fel de deschis ca mine, care ma respecta precum si eu respect la randul meu. Mai pot spune ca sunt un baiat muncitor si ca nu renunt niciodata la visele si idealurile mele, deoarece consider ca prin munca si prin tratarea cu seriozitate a fiecarui lucru poti realiza orice.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Cel  mai mult sa merg la fotbal cu prietenii mei, intrucat practicarea amicala a acestui sport ma relaxeaza si ma linisteste,dar si sa ies cu prietenii in oras, sa stau la PC si sa ma plimb in natura de cate ori am ocazia pentru liniste deplina,dar si pentru descoperirea tarii noastre minunate. 
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: As putea spune una dintre cele mai mari comunitati de SA:MP din romania, daca nu cea mai mare, o comunitate bogata si intens populata, dar cel mai bine as putea spune dupa parerea mea cea mai bine lucrata comunitate, cu cel mai frumos gamemod si cu cele mai frumoase si bine alese update-uri, toate la vremea lor desigur.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Un clan bine asezat la locul lui pe server, un clan cu membrii seriosi, dar cel mai important un clan cu istorie, intrucat a fost printre primele fondate pe comunitate.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Daca nu ma insel o singura data prin 2014-2015, dar recent nu, nu am fost.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece mi se pare unul dintre cele mai serioase clanuri de pe server, un clan cu istorie bogata, bine asezat la locul lui, dar si deoarece consider ca m-as intelege de minune cu toti membrii si as ajuta cu ce pot la o buna promovare a clanului in viitor.
Edited by F r e s H

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - FresH
  • K A Z U O locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.