Jump to content

[Aplicatie] King. - DeFauLT_BLACK

.DeFauLT
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: DeFauLT_BLACK
  • Nick-uri anterioare: DeFauLT
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/DeFauLT_BLACK
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/mVSB6fT
  • Level: 42
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Sunt civil, urmeaza foarte curand sa aplic intr-o factiune de tip Taxi.
  • Ore jucate: 902
  • Warn-uri: 0
  • De cât timp joci SA:MP?: Din vara anului 2016.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Niciodata.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Cosmin
  • Vârstă reală: 15
  • Domiciliu: Tecuci, Galati
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Cosmin, am 15 ani si sunt din Tecuci. Sunt un baiat cu spirit de echipa, comunicativ, receptiv caruia ii place sa faca lucrurile asa cum se cuvine. Sunt modest, ma acomodez foarte rapid cu ori ce tip de persoana. Respect pe oricine indiferent de statutul sau, dar la randul meu sa fiu respectat si eu.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Pe langa faptul ca ma joc pe PC, mai ies cu baietii la un fotbal sau prin oras. Nu prea am timp liber deoarece scoala isi pune "amprentele" si pe acest timp liber (teme, invatat etc)
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Cea mai mare comunitate de samp din Romania. A facut si inca face parte din copilaria mea.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Seriozitate, disciplina, calitate, toate acestea intr-un singur clan.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, am mai fost pe serverul black. Am parasit-o deoarece am fost inactiv din cauza scolii si am fost scos din acesta.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Consider ca a fost si este cel mai serios clan de pe server, cu membrii exemplari si cu o conducere excelenta, de acea imi doresc sa mi se mai acorde o sansa ca sa pot face parte din nou din acest clan.
Edited by Rocket.DeFauLT

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.