Jump to content

[Aplicatie] King. - Marzo

Marzo
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick:Marzo
  • Nick-uri anterioare:FLavius, EGYPTIANUL@1337 si iEleMenT.
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/Marzo
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/ABvulWI
  • Level:Am nivelul 44.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?:Ma aflu in cadrul factiunii Las Venturas Police Departament, detin rank 3 si am 67 de zile in aceasta factiune.
  • Ore jucate:Detin 1020 de ore jucate.
  • Warn-uri:Nu am si nici nu am avut, se poate vedea in link-ul de mai sus.
  • De cât timp joci SA:MP?:Joc samp din 2015.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul):Pe SA:MP am avut banuri dar niciodata pe Bugged.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?:Nu.

IRL:

• Prenume:Flaviu.
  • Vârstă reală:Am 20 de ani.
  • Domiciliu:Sunt din Bucuresti dar traiesc in Egipt.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Flaviu, am 20 ani si sunt o fire calma, intelegatoare si cu cei sapte ani de acasa. Am simtul umorului si tin la glume, imi place foarte mult sa glumesc, dar asta nu inseamna ca iau totul in gluma. Imi place sa muncesc individual sau in grup, imi place sa respect si sa fiu respectat. In timpul liber ma uit la filme, citesc, ies cu prietenii si ma joc SA:MP. Ma integrez repede si-mi fac prieteni la fel de repede. Sarcasmul ma reprezinta, stiu sa imi fac prietenii sa rada si nu in ultimul rand,
  • Ce îți place să faci în timpul liber?:In timpul liber citesc, ma uit la filme, ies cu prietenii sau ma joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:BuGGed este o comunitate serioasa, playerii de aici ma fac in fiecare zi sa zambesc si sa nu renunt la acest joc, staff-ul este unul foarte bun si cu experienta, BuGGed este comunitatea mea favorita.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte:Clanul King. este un clan serios, cu membrii buni si de treaba, mereu dornici sa te ajute, de asemenea are un lider cu foarte multa experienta in SA:MP.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?:Nu am mai fost niciodata in King, dar as vrea sa intru.
  • Motto-ul clanului King.:"Cel slab se ascunde in spatele unui nume, cel slab si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?:Deoarece este un clan respectat si cu membrii de treaba, ma inteleg foarte bine cu majoritatea membrilor din clan, de asemenea, sunt de parere ca are o conducere foarte bine.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Marzo
  • Waky95. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.