Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - KenPsi - 59 zile in S.I. LV, 57 zile in NR, 46 zile in SFPD

kenpsi1
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: KenPsi
Nick-uri anterioare: KenPsi@DauPtWido si LoadJr.
Level :33.
Ore jucate: 727.
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):http://prntscr.com/qh8h2l
Poza cu invitatia:https://imgur.com/a/W3TIu7L
Profilul de pe panel (link):https://bluepanel.bugged.ro/profile/KenPsi
Cateva realizari pe server/ forum: Una dintre principalele mele realizari consider ca este averea, urmata de prietenii pe care ii am pe server. Desigur, consider ca numarul de ore este unul decent, desi se putea si mai bine.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa SA:MP joc Euro Truck Simulator 2 si Grand Theft Auto V.
De ce vrei sa intri in clan: Doresc sa intru in acest clan deoarece este unul respectat si serios, este unul activ, membrii sunt persoane serioase, iar conducerea este una pe masura.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am facut parte din diferite clanuri anonime pe black, dar cele mai ok clanuri sunt King. si St. Recent am facut parte din clanul FL. pe blue.
Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu am mai facut parte.
* Daca ai mai fost in The Legends, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: -
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da, si nu ma aflu pe acesta.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Momentan ma cunosc cu cativa membrii, dar nu pot spune ca sunt foarte apropiat de acestia. Mi-ar placea sa ma imprietenesc cu membrii din clan.
Planuri de viitor pe server? Principalul meu plan de viitor pe server este sa imi repar faction history-ul, sa fac ore si level, sa devin un player serios si respectat, sa imi largesc averea si sa ma imprietensc cu cat mai multi jucatori.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Ma numesc Mihnea.
Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
Nationalitate: Sunt roman.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Ma numesc Mihnea, am 16 ani si locuiesc in orasul Braila. Sunt o fire calma, ambitioasa, glumeata si increzatoare in majoritatea situatilor. Sunt genul de persoana sociabila, care se poate integra fara problema intr-un nou grup. Sunt glumet, tin la glume dar totul pana la o limita, nu suport glumele absurde, care au ca scop jignirea sau luarea in deradere a jucatorilor.
Ce gen de muzica asculti? Ascult trap, rap si pop.
Ce hobbyuri ai? Imi place sa ma plimb cu bicleta si sa citesc.
Alte precizari? Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by KenPsi1

• CyberNeticK changed the title to [Respins] Aplicatie The Legends - KenPsi - 59 zile in S.I. LV, 57 zile in NR, 46 zile in SFPD
  • CyberNeticK locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.