Jump to content

[Aplicație] King. - DaReK

.Darek.
 Share

Recommended Posts

• Nick: DaReK. 
  • Nick-uri anterioare: ovidiutarbina,Ovidiu, Ovidiu.,Keader,GlonT_,Bogdan19,Madalin19.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Darek
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/74YdPVm
  • Level: 42.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Nu sunt intr-o factiune in acest moment.
  • Ore jucate: 1410 de ore jucate.
  • Warn-uri: Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: Aproape 5 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Am avut doar odata pentru autoclicker.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Doar odata dar acum cu mult timp.

IRL:

• Prenume: Bogdan.
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Constanta.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Salut, ma numesc Popa Bogdan am varsta de 16 ani si sunt din Constanta, locuiesc aici pentru studii, sunt la liceul Auto din acest oras si sunt pasionat de masini. Sunt o fire calma si rabdatoare care ii place sa ajute un om la necaz fara sa primeasca ceva in schimb. Imi place sa cunosc altii oameni si sa fiu prieten cu toata lumea daca se poate.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa contruiesc machete despre automobile.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Este un server care a scris istorie in acest joc, cu jucatorii foarte buni si respectati si cu foarte multi oameni cu care poti socializa.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este un clan foarte respectat si cu membri pe masura, un clan foarte bine pus la punct.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, am mai fost dar am parasit acest clan dupa un antecedent cu un fost membru.
  • Motto-ul clanului King.:"Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan pe placul meu si cred ca ma pot integra aici usor.

6 hours ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

- FH: la inceput a fost perfect, dupa ai hotarat sa iti bati joc. Vad ca ai un rank 5 odata la un an, sa vedem ce faci in 2020.

- nu ai o factiune curenta, si cum am spus si mai sus, ultimul rank 5 a fost acum mult timp.

- aplicatie schelet, scurta, plina de greseli gramaticale.

- poza cu sanctiunile e facuta... doar ca sa fie acolo, nici macar nu putem sti ca esti tu, ai enumerat foste nickname-uri si totusi, niciunul din cele de mai sus nu coincide cu cel din LP + adica.. ai ban in LP pentru auto-clicker, voiam sa iti acord macar o sansa pentru ca ai multe ore jucate, poate ai ceva experienta, insa nu prea imi mai oferi incredere dupa banul ala.

Aceeasi parere precum cea a colegului meu.

20 hours ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

- FH: la inceput a fost perfect, dupa ai hotarat sa iti bati joc. Vad ca ai un rank 5 odata la un an, sa vedem ce faci in 2020.

- nu ai o factiune curenta, si cum am spus si mai sus, ultimul rank 5 a fost acum mult timp.

- aplicatie schelet, scurta, plina de greseli gramaticale.

- poza cu sanctiunile e facuta... doar ca sa fie acolo, nici macar nu putem sti ca esti tu, ai enumerat foste nickname-uri si totusi, niciunul din cele de mai sus nu coincide cu cel din LP + adica.. ai ban in LP pentru auto-clicker, voiam sa iti acord macar o sansa pentru ca ai multe ore jucate, poate ai ceva experienta, insa nu prea imi mai oferi incredere dupa banul ala.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.