Jump to content

[Aplicatie] King. - Wind

.Wind
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Wind
  • Nick-uri anterioare: Wind
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Wind
  • Sancțiuni (poză panel): http://prntscr.com/qj1n9d (clear)
  • Level: 21
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiune School Instructors San Fierro si detin rank 4.
  • Ore jucate: La moment 255.
  • Warn-uri: Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: De aproximativ 4 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Pe comunitatea bugged n-am avut.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Constantin.
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Republica Moldova, Chisinau.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt un baiat cu ce-i 7 ani de acasa, sunt de fire mai puternic si cedez foarte greu. Imi fac prieteni noi foarte usor. Imi plac persoanele mai calme de fel. Nu-mi place miniciuna si aroganta.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ma joc pe calculator.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: O comunitate veche pe care joc din 2016 si la care tin foarte mult, chiar daca cateodata nu ma incanta cu update-urile/staff-ul.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Un clan bine pus la punct cu niste membri alesi cu atentie. Nu e o 'lista de asteptare pentru helperi'.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am mai fost in clan.
  • Motto-ul clanului King.: Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Vrea un clan mai serios de fel si sa ma imprietenesc cu noi persoane.

17 hours ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Deci dupa ce am vazut ca ai scris "Sunt un baiat cu ce-i 7 ani de acasa", "ce-i", "CE - I", a trebuit sa caut motive pentru contra.

- aplicatie schelet;

- fh 0, nici macar rank 5 actual;

- poza de la sanctiuni poate fi usor falsificata, sunteti atat de incapabili incat nu puteti face un ss la tot web page-ul;

- ore jucate putine, contu e din 2017, 200 de ore ti le puteam face in 2 luni? Asta cand jucam decente ore;

- descrierea clanului, cat si de ce doresti sa intri aici.. mi se par banale, nu vad dorinta, nu vad acea sclipire de "VREAU SA INTRU IN KING", dar da, poate fi si de la acel "ce-i".

21 hours ago, Paul.Mag1k said:

contra.png

Deci dupa ce am vazut ca ai scris "Sunt un baiat cu ce-i 7 ani de acasa", "ce-i", "CE - I", a trebuit sa caut motive pentru contra.

- aplicatie schelet;

- fh 0, nici macar rank 5 actual;

- poza de la sanctiuni poate fi usor falsificata, sunteti atat de incapabili incat nu puteti face un ss la tot web page-ul;

- ore jucate putine, contu e din 2017, 200 de ore ti le puteam face in 2 luni? Asta cand jucam decente ore;

- descrierea clanului, cat si de ce doresti sa intri aici.. mi se par banale, nu vad dorinta, nu vad acea sclipire de "VREAU SA INTRU IN KING", dar da, poate fi si de la acel "ce-i".

Sunt de aceeasi parere cu colegul meu!

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Wind
  • WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.