Jump to content
Leito.

Cerere - Seraphim Family Leito.

Recommended Posts

Nickname: Leito.

Nume: Marius Marian.
Varsta: Am 21 de ani.

Screenshot cu invitatia primita: Click!
Link de pe panel: Click!

Screenshot LP (last punish): Click!
Descriere (20 de cuvinte minim): Ma numesc Marius, am 21 de ani si sunt din Galati. Sunt o fire calma, sociabila si respectuoasa. Nu imi place minciuna. Imi place sa fiu serios, sa ajut si sa fiu ajutat la randul meu. In timpul liber imi place sa ies pe afara cu prietenii. 
De ce vrei să intri in clan?: Doresc sa intru in acest clan deoarece este un clan foarte respectat. As dori sa fac parte din acest clan deoarece toti membrii clanului sunt foarte ok.
Ai mai fost in Seraphim? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost.

Care este ultimul clan din care ai facut parte?: Ultima data am fost in Saints Family.

Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da, am fost banat o singura data, pentru teleport, ban, pe care l-am scos cu puncte premium.

Ai vreo altercație sau ai avut cu un actual membru Seraphim?(Daca da, specifică ce s-a întamplat, minciunile se sanctionează cu uninvite: Nu, nu am.

Cu cine te întelegi din clan?: Ma inteleg cu Randy, CristiOprea, Jmeq si cam atat. Ei sunt prietenii mei. Sper sa ma inteleg bine cu toti, daca voi fi acceptat.

Esti de acord sa adaugi tagul „Seraphim„ alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.

Esti de acord sa adaugi tagul „.Si„ pe server?: Desigur.

Ai verificat dacă esti pe 'blacklist-ul' clanului?: Da, nu sunt.

PRO.png.e8e27cb34602a7c66edb3c44ead26b6c.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.