Jump to content

Taxi Las Venturas - Anunturi Importante

PoWerreD

Recommended Posts

T7EmCeH.png

În acest topic liderul facţiunii Las Venturas Taxi va posta anunţurile importante sau schimbările legate de facţiune.

Pentru a fi la curent cu noile noutăţi vă sugerez să daţi "Follow this topic" din dreapta sus.

Edited by PoWerreD5
  • Like 8
  • Upvote 1

Pe data de 26.04(duminica) va avea loc Campionatul Factiunilor, o lupta intre factiuni la care vor participa maxim 15 membrii din fiecare. Toate detaliile despre aceasta competitie le aveti aici: https://forum.bugged.ro/topic/313020-campionatul-fac%C8%9Biunilor-purple/ Sedinta ramane tot in aceeasi zi, dar la ora 17:00 pentru a ne si organiza si a alege jucatorii care vor participa la acest campionat. Sedinta tot obligatorie este, neprezentarea fara o invoire ducand la obtinerea unui FW. Cei care nu pot veni sunt rugati sa se invoiasca in acest topic: https://forum.bugged.ro/topic/312732-taxi-las-venturas-invoiri-sedinte/

Edited by PoWerreD
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Am ales primii responsabili cu amenzile ai factiunii, acestia sunt Filip23, Layers, NeoANTO, Razvan, lPhaunus, Cherc1u si ionutzzzz1. Felicitari si succes! De asemenea am reusit sa trecem de primele doua runde ale Campionatului Factiunilor, urmand ca duminica viitoare (03.05.20) sa se desfasoare urmatoarele runde pentru a se decide factiunea castigatoare. In aceeasi zi vom tine si o sedinta neobligatorie la ora 17:00.

Edited by PoWerreD
  • Fok 4

• 2 weeks later...

1. Am reusit performanta de a ne clasa pe locul 2 la Campionatul factiunilor, toti playerii care au participat au primit cate un bonus pentru ajutorul lor.  XZ5OIiF.png
2. Am ales primii 3 testeri ai factiunii, acestia sunt: NeoANTO, Filip23 si lPhaunus!
4. Amenzile au fost modificate.
3. Duminica [10.05.2020] va avea loc o sedinta neobligatorie in cadrul factiunii.

Edited by PoWerreD
  • Like 1
  • Confused 1

Am schimbat o regula din regulamentul intern al factiunii:

Spoiler

- Dacă un jucător a fost dus la 2 locații și coboară din taxi sau primeste [/eject] pentru un motiv intemeiat nu mai sunteți obligat să îi acceptați comanda timp de 15 minute, având dreptul să îi dați [/eject] daca se urca iar in taxi.

Factiunea a ramas fara responsabili, vom ramane asa.

Edited by PoWerreD
  • Like 1
  • Fok 1

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Bonusurile facțiunii au fost modificate.

Bonusul pentru fiecare test susținut a fost mărit de la $300.000 la suma de $500,000.

Bonusul pentru fiecare amendă acordată, a fost mărită de la $150,000 la  $250,000.

• Like 2

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.