Jump to content

[Acceptat] Dollariu - Rank 5 SFPD si Taxi LS

Olariu Victor
 Share

Recommended Posts

Nick: Dollariu.
Nick-uri anterioare: ArmiN007.
Prenume: Victor.

Vârstă reală: 19 ani.
Descrie-te în minim 20 cuvinte: Mă numesc Victor, am 19 ani, sunt din Suceava. Sunt o fire prietenoasă, întelegătoare, competitivă, amabilă, îmi place să îmi fac mereu prieteni noi, socializez cu toată lumea, sunt cu capul pe umeri, practic fotbal de performanță, îmi place mult să îmi petrec timpul cu prietenii și să joc SA:MP.
Link cu profilul de pe panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Dollariu

Poză cu ultimele sancțiuni (last punish): image.thumb.png.bb2e7f7fa2e3ef00a99b54b2996dc260.png
Câteva realizări pe server / forum: Realizarile mele sunt prieteniile legate, si cele 2 rank-uri 5 in FH.
De ce dorești să faci parte din acest clan?: Doresc sa fac parte din acest clan pentru a cunoaste noi persoane si a-mi face noi prieteni dupa o perioada de pauza de la SA:MP.
Ai mai făcut parte dintr-un Clan? Dacă da, care sunt acestea?: Am facut parte din mai multe clanuri, probabil cel mai notabil find [A]lliance.
Ai mai făcut parte din clanul Just US? Dacă da, de ce ai ieșit / fost dat afară?: Nu am mai facut parte din acest clan.
Planuri de viitor pe server?: Nu am foarte multe planuri de viitor, imi place sa traiesc momentul, insa doresc sa intru intr-o factiune si un clan serios si sa leg noi prietenii.
Alte precizări?: Le urez mult succes celorlalti aplicanti.

• TOMI changed the title to [Acceptat] Dollariu - Rank 5 SFPD si Taxi LS
  • ADDE. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.