Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

Aplicatie West Gangsters - .Eduard rank 1 taxi San Fierro [RESPINS]

.Eduard
 Share

Recommended Posts

Nickname: .Eduard
Nick-uri anterioare: Nu am avut nickname anterior
Level: Am level 8
Ore jucate: Am 79 de ore jucatee
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):  https://imgur.com/a/FYpvuSN
Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/7JIdqnZ
Profilul de pe panel (link): https://purplepanel.bugged.ro/profile/.Eduard
Cateva realizari pe server/ forum: Momentan nu am realizari asa mari incat sa le pot specifica aicea
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Mai joc Fifa 2020, Call of duty Modern Warfare si Rainbow Six Siege.
De ce vrei sa intri in clan: Deoarece este un clan reespectat pe server si as vrea cu mare drag sa fac parte din acest clan minunat.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Da, am mai facut parte din clanul Rasta Family.
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? NU, nu am mai facut parte din acest clan
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?:
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'?Da, am verificat si nu ma aflu pe blacklist.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Momentan ii cunosc doar pe Spliff si Syu dar vreau sa cunosc si sa ma inteleg cu toti membrii din clan.
Planuri de viitor pe server? As vrea sa devin lider la o factiune dee tip departament si sa devin helper pe acest server.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Eduard
Varsta reala: 20 de ani
Nationalitate:Romana
Descrie-te in minim 20 cuvinte:Pentru început, mă numesc Eduard, am frumoasa varsta de 20 ani si locuiesc in Cluj. Sunt o fire creativă, sociabilă, sportiva, îmi place să glumesc și să rîd (când e nevoie). Îmi place să ascult lucruri interesante pe care cineva le povestește, nu mă plictisesc așa ușor și plus la asta, cand te afli într-o companie cu mine, niciodată nu-ți va fi urat, pentru că sunt foarte energic și mereu predispus să încing atmosfera.
Ce gen de muzica asculti? Ascult orice gen de muzica
Ce hobbyuri ai? Ador sa fac miscare. Practic cam toate sporturile.
Alte precizari? Multumesc pentru atentie.

Edited by ThuN

Frate, se vede clar că ai copiat de undeva descrierea aia, este de alt font și culoare, și dacă te uiți cu atenție, se vede acel fundal negru, așa apare pe forum când dai copy - paste. În descriere ai diacritice, în restul aplicației nu. 😂

SjFutwA.png.68bf4080ad50334cb179c8c5c6db9ee0.png

Edited by BIGFISH

• Sycer. locked, unlocked and locked this topic
  • Sycer. unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.