Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

Aplicatie West Gangsters - TEOO rank 1 SFPD (purple) [ACCEPTAT]

TE00
 Share

Recommended Posts

Nickname: TEOO
Nick-uri anterioare: 3AM
Level: 10 (purple).
Ore jucate: cca. 140
Sanctiunile primite: Last Punish.
Poza cu invitatia: Invitatia. (ignorati-l pe colegul meu)
Profilul de pe panel (link): Purple.
Cateva realizari pe server/ forum: Pe Blue ma mandream cu reusitele din lista /skills, iar pe purple cea mai mare realizare deocamdata este ca am reusit sa intru in PD si ca sunt pe locul 1 la raportul de activitate.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: CSGO, PUBG si diverse joculete indie gen Triviador pentru cultura generala.
De ce vrei sa intri in clan: Doresc sa fac parte din .wG pentru a fii alaturi de unii dintre cei mai importanti membrii ai comunitatii Purple Bugged.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?: Da, Ying Yang (tag:[Y]) a lui BellaBia si Blue Crystals (tag:[C]) a Larisei pe blue, si .KGB pe Purple.
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?: Pe blue inca fac parte din [C] iar aici am iesit din .KGB pentru a ma alatura voua.
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii?: -
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'?: Da, nu sunt.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: MadaRa & Wiskae, s-ar putea sa fie si altii dar nu stiu momentan.
Planuri de viitor pe server?: Responsabil/Tester > rank 6 intr-un PD si/sau helper.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Teodor
Varsta reala: 19 ani, fac 20 pe 11 luna urmatoare.
Nationalitate: Romana.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Ma consider o persoana deschisa la minte care se poate adapta in orice situatie si pot face fata la multe dintre provocarile vietii fiindca am trecut prin destula pana la varsta aceasta si nu ma .
Ce gen de muzica asculti?: Rap, R&B iar uneori folk sau blues. Iar muzica romaneasca nu ascult mai niciodata.
Ce hobbyuri ai?: Drumetiile dificile pe munte, excursiile organizare, si cam tot ce tine de lumea IT si tehnologie noua dar si veche.
Alte precizari?: Sper sa ne intelegem bine si ca v-am convins sa-mi acordati aceasta sansa.

P.S De ce ati facut aplicatia pe bold ca ma dor ochii cand o citesc.

Edited by ThuN

• ThuN locked this topic
  • Sycer. unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.