Jump to content

[Acceptat] MarianZ - Rank5 FBI, Taxi LV, SF Paramedic Department

MarianZ
 Share

Recommended Posts

Nick: MarianZ
Nick-uri anterioare: - 
Prenume: Marian

Vârstă reală: 22 ani
Descrie-te în minim 20 cuvinte: Incep prin a ma prezenta, numele meu este Marian, student in anul 4 la Facultatea de Mecanica din Iasi, sunt pasionat in mare parte de tot ce tine de zona auto-moto. Sunt o fire calma careia ii place sa rezolve orice probleme o intampina, imi place sa lucrez in echipa atat timp cat sunt respectat de ceilalti membri ai echipei, ma consider un bun organizator de evenimente. Cam atat despre mine in cateva cuvinte, daca voi fi acceptat ma veti cunoaste mai bine.
Link cu profilul de pe panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/MarianZ
Poză cu ultimele sancțiuni (last punish):

image.thumb.png.c22b580047b2e0d4d5bdacd65d5fd387.png
Câteva realizări pe server / forum: Rank5 FBI, Taxi LV, SF Paramedic Department si tocmai ce am intrat in Hitman Agency si o colectie de 87 de masini.
De ce dorești să faci parte din acest clan?: Deoarece mi se pare un clan unit si activ pe server.
Ai mai făcut parte dintr-un Clan? Dacă da, care sunt acestea?: Am mai facut parte din Hatz si King.
Ai mai făcut parte din clanul Just US? Dacă da, de ce ai ieșit / fost dat afară?: -
Planuri de viitor pe server?: R5 in Hitman Agency
Alte precizări?: -

• TOMI changed the title to [Acceptat] MarianZ - Rank5 FBI, Taxi LV, SF Paramedic Department
  • ADDE. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.