Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

ADY - FBI [RESPINS]

Ady Purple
 Share

Recommended Posts

Nickname: Ady.
Nick-uri anterioare: N-am avut altele.
Level: Level 9.
Ore jucate: 116 ore jucate.
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile): ADY was banned by TheGhost for 30 days , reason: Cheats(teleport), doar asta, am primit ban din log-uri insa astept un raspuns de la Tibi.
Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/Nx89sk4
Profilul de pe panel (link):  https://purplepanel.bugged.ro/profile/ADY
Cateva realizari pe server/ forum: Pe forum nu am nici una si pe server cred ca orele jucate, factiunea actuala si cred ca punctele premium donate. :).
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: LEague of Legends si CS:GO.
De ce vrei sa intri in clan: Deoarece sunt membrii de treaba, cu capul pe umerii si sunt foarte vechii.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?  Doar din Golden Army [47] pana acum.
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu am mai facut, de aceea aplic aici si vreau sa ma alatur.
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: - 
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'? Da, nu sunt.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: ThuN, Bestd si MadaRa, cu ceilaltii o sa ma imprietenesc pe parcurs.
Planuri de viitor pe server? Nu am cine stie ce planuri, probabil o functie de 'co leader' intr-o mafie si cam atat.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Adrian.
Varsta reala: 16 ani.
Nationalitate: Roman.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Sunt un baiat nebun mai pe scurt, foarte glumet, imi place sa ma joc alaturii de prietenii mei si sa comunic foarte mult. Am cei 7 ani de acasa, imi place sa ma distrez la maxim si sa incerc lucrurii noi si foarte atractive.
Ce gen de muzica asculti? Manele, si gangsta-rap.
Ce hobbyuri ai? PC-ul, pariatul online si fotbalul.
Alte precizari? Atat, sper sa fie ok aplicatia si o seara frumoasa.

Edited by Sycer.

• MadaRa locked and unlocked this topic
  • Sycer. unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.