Jump to content

[Respins] Aplicatie Just - Andi - Fost helper orange / rank 5 hitman.

Andrei-
 Share

Recommended Posts

Nick: Andi.
Nick-uri anterioare: - mai detin conturile Jack si kRUZz - sunt de pe orange si yellow. 
Prenume: Andrei

Vârstă reală: 20
Descrie-te în minim 20 cuvinte: Ma numesc Andrei, am 20 de ani, sunt la Facultatea de Litere pe ramura de Limbi Straine, ador sa fac poze, sa ma plimb prin natura si sa pierd timpul cu prietenii mei online sau offline. Cat despre mine as putea spune ca sunt o fire prietenoasa si sociabila, de asemenea, imi place sa lucrez in photoshop, activand o perioada destul de mare si pe forumul comunitatii.
Link cu profilul de pe panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Andi
Poză cu ultimele sancțiuni (last punish): https://imgur.com/a/nCQXOwR
Câteva realizări pe server / forum: +1 pe care le am, post-urile si ca acest cont a avut grad de Helper.
De ce dorești să faci parte din acest clan?: 
Deoarece este un clan dorit de jucatori cu membrii de elita, de asemenea imi place tag-ul acestuia.
Ai mai făcut parte dintr-un Clan? Dacă da, care sunt acestea?: doar .Raw] -  este clanul in care sunt tovarasii.
Ai mai făcut parte din clanul Just US? Dacă da, de ce ai ieșit / fost dat afară?: Nu, nu am mai facut parte.
Planuri de viitor pe server?: Rank 5 in Taxi, dupa care sa intru in Hitman sau Police Department.
Alte precizări?: - Stiu ca sunt in .Raw], daca voi fi acceptat dau /quitclan. 😄

Edited by Andrei-

28 minutes ago, qeqk. said:

d.png.33a3f737e5573915ea432d48e7eb3432.png ai clan

Citeste aplicatia, asta nu mi se pare motiv de contra. 😐

De ce sa stau fara un clan 2 saptamani pana sunt acceptat in altul mai bun? Cand o sa fiu acceptat ies, de parca suntem pe Metin sa fie deelay ca la bresle...

Edited by Andrei-

• TOMI changed the title to [Respins] Aplicatie Just - Andi - Fost helper orange / rank 5 hitman.
  • qeqk. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.