Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

Aplicatie West Gangsters-Tichitaun[]-youtuber[RESPINS]

tichitaun
 Share

Recommended Posts

nformatii legate de SA:MP:

Nickname: tichitaun[]
Nick-uri anterioare: Nu am avut nici un nume anterior.
Level: Am level 4, maine fac 5
Ore jucate: 10
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):Nu am nici o sanctiune anterioara, https://imgur.com/gallery/FfUMQRl
Poza cu invitatia:Nu am avut o factiune anterioara
Profilul de pe panel (link): purplepanel.bugged.ro/profile/tichitaun[]
Cateva realizari pe server/ forum: Nu am avut realizari pe aceasta comunitate, stiu sa lucrez pe photoshop, ilustrator si after efects.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa SA:MP joc si CS:GO cat si PUBG
De ce vrei sa intri in clan:Vreau sa intru in aceast clan deoarece vreau sa ma asez intr-o mica comunitate respectuoasa din bugged, vreau sa-mi gasesc tovarasi noi si sa ne distram impreuna
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?Nu, nu am mai facut parte dintr-un alt Clan.
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?Nu, nu am mai facut parte dintr-un alt Clan.
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?:Nu, nu am mai facut parte dintr-un alt Clan.
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'?Da si eu nu sunt printre ei.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:Nu joc de mult timp pe aceasta comunitate numita Bugged asa ca nu cunosc pe nimeni.
Planuri de viitor pe server?Vreau sa-mi iau ticket la loto sa fac ore si level si sa aplica sa fiu helper.

Informatii legate de viata reala:

Prenume:Mihail
Varsta reala:14
Nationalitate:Romana.
Descrie-te in minim 20 cuvinte:Ma numesc Mihail, am 14 ani si locuiesc in orasul Bucuresti.Ma adaptez la toate situatiile si incerc sa le fac exact cum trebuie pentru a nu gresii si a fi sanctionat. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii, sa ma plimb cu bicicleta si joc fotbal. Sunt o persoana rabdatoare, imi place sa acord noi sanse persoanelor care au gresit. Sunt foarte insistent si imi place ca totul sa iasa perfect, sunt capabil sa lucrez in echipa si-mi place sa ma autoperfectionez oricand. Imi traiesc viata la maxim, in orice clipa si imi doresc sa invat mereu ceva nou. Sunt o fire matura, care nu se da batuta indiferent de situatie. Imi place sa stau mereu in banca mea si sa imi fac treaba foarte bine.
Ce gen de muzica asculti?Imi place muzica Rap 
Ce hobbyuri ai?Hobbyurile mele sunt fotballu si editarea photo.
Alte precizari?Mersi pentru timpul acordat.

Edited by MadaRa

• MadaRa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.