Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

Aplicatie West Gangsters-Gabitu75 rank 1 San Fierro Paramedic Department [RESPINS]

Recommended Posts

Nickname: Gabitu75
Nick-uri anterioare: Nu am avut.
Level: 12
Ore jucate: 157
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile): https://imgur.com/a/kRnWrBY
Profilul de pe panel (link): https://purplepanel.bugged.ro/profile/Gabitu75
Cateva realizari pe server/ forum: Am intrat in San Fierro Paramedic Department.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa SA:MP joc CSGO si GTA 5.
De ce vrei sa intri in clan: Imi doresc sa intru in acest clan doarece aici sunt membrii seriosi si de treaba.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Da , am mai facut parte din The Hooligans - [H] si Taylor Gang - TG. 
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu.
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: Nu am mai fost.
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'? Da. 
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Nu ii cunosc pe membrii , dar mi-as dorii foarte mult.
Planuri de viitor pe server? Sa obtin rank 5 in factiunea din care fac parte.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Sorin Gabriel
Varsta reala: 14 ani si 10 luni.
Nationalitate: Roman.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Ma numesc Sorin Gabriel , am varsta de 14 ani si 10 luni , locuiesc in Bucuresti si sunt o persoana comunicativa cu simtul umorului dezvoltat. Sportul meu preferat este fotbalul. Sunt o persoana remarcabila prin faptul ca stiu sa-mi aleg prietenii , stiu sa ma integrez in societate si sunt un baiat cu bun simt. In timpul liber inafara de fotbal ma joc SAMP , CSGO si GTA 5 , dar cel mai dedicat sunt samp-ului. Caut mereu sa incerc experiente noi, imi place sa ma implic in diverse chestii si sa ajut. 
Ce gen de muzica asculti? De toate.
Ce hobbyuri ai? Fotabalul.
Alte precizari? Multumesc pentru timpul acordat acestei aplicatii.

Edited by Sycer.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.