Jump to content

[Aplicatie] King. - Bogdanov.[]

BLAHNiK.
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Bogdanov.[]
  • Nick-uri anterioare: -
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Bogdanov.[]
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/DdNGKAN
  • Level: 24.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: -
  • Ore jucate: 181.
  • Warn-uri: 0/3.
  • De cât timp joci SA:MP?: M-am apucat acum 5 ani, dar am avut pauze. Pe acest server sunt nou.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Niciodata.

IRL:

• Prenume: Bogdan.
  • Vârstă reală: 19 de ani.
  • Domiciliu: Anglia.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Bogdan. Am varsta de 19 ani si sunt un baiat responsabil, cu simtul umorului, foarte sociabil si cu cei 7 ani de acasa. Imi place sa-i ajut pe cei din jurul meu cu tot ce mi sta in putere. Sunt genul de persoana care ti-ar da haina de pe ea, dar asta pana intr-un anumit punct. Nu suport mincinosii si persoanele care se cred superioare.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies afara, sa ma uit la seriale, sa ma joc si sa citesc.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: BuGGed este un server popular si frumos unde merita sa investesti timp.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Un clan cu membrii de treaba care mi-a atras atentia inca de cand jucam pe red.bugged.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am mai fost in clan.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.", un motto foarte puternic.
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Este unul dintre cele mai bune clanuri de pe server dupa parerea mea, cu membrii de treaba si cu un tag frumos.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.