Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

Aplicatie West Gangsters - KedoxAdv - Rank 1 NG, fost helper, r6(blue)[ACCEPTAT]

KedoxADV
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: KedoxAdv
Nick-uri anterioare: Kedox(blue)
Level: 10
Ore jucate: 109
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):  https://imgur.com/a/GxRCBVq
Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/WaMnQQg
Profilul de pe panel (link):  https://purplepanel.bugged.ro/profile/KedoxAdv
Cateva realizari pe server/ forum: Pe asta server, singura realizare notabila ar putea fi factiunea in care m am alaturat. Legat de serverul Blue, FH ul pe care l am avut si functia de helper pe care am obtinut o(pot dovedii oricand).
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP:  Mai joc Valorant si Rocket League.
De ce vrei sa intri in clan: Vreau sa fac parte din acest clan deoarece este un clan serios, respectat, cu membrii de treaba, multi dintre ei cunoscandu i de pe server blue. Am auzit multe lucruri bune despre el, iar conducerea este una capabila.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am mai facut parte din [AIM], pana sa se enerveze Tony si sa ne scoata pe toti, apoi din Cross insa am ales sa ies deoarece Petrutzz nu avea grija prea mare de clan, era foarte mult spam si lumea incepuse sa iasa.
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Aici nu. Pe blue am facut parte, acum foarte mult timp, nu mai tin minte.
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: -
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'? Da, nu sunt.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Bestd, Spliff, DaryL, Puerh...
Planuri de viitor pe server? Momentan, planul meu este sa imi creeze o reputatie frumoasa si pe acest server si un FH frumos.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Andrei
Varsta reala: Am 19 ani.
Nationalitate: Romana.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Sunt un baiat serios, intelegator, prietenos si cu simtul umorului in limita bunului simt. Imi place sa socializez, sa mi fac prieteni noi sa ajut de fiecare data cand am ocazia. Am cei 7 ani de acasa si sunt de cuvant. Imi place sa cooperez si sunt capabil sa ma integrez intr un grup nou.
Ce gen de muzica asculti? Ascult orice gen, dar de obicei, trap, techno si manele.
Ce hobbyuri ai? Imi place sa joc basket, sa ma uit la seriale, sa ascult muzica si sa ies cu prietenii.
Alte precizari? Multumesc pentru atentie!

• Robee changed the title to Aplicatie West Gangsters - KedoxAdv - Rank 1 NG, fost helper, r6(blue)[ACCEPTAT]
  • Robee locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.