Jump to content

Private Club  ·  127 members

West Gangsters

Aplicatie West Gangsters - AlbertseveN- R1 Paramedic, Fost helper si lider orange [ACCEPTAT]

albertseven
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: AlbertseveN
Nick-uri anterioare: Albert7 (orange), Allbert(blue), Albert[](blue)
Level: 13
Ore jucate: 208
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile):  https://imgur.com/a/laA0exT
Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/PeqAt2d
Profilul de pe panel (link):  https://purplepanel.bugged.ro/profile/AlbertseveN
Cateva realizari pe server/ forum: Pe serverul acesta nu am realizari notabile deoarece este un server nou, insa pe orange am obtinut functia de lider si helper.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP:  Mai joc CS:GO, Dead by Daylight si League of Legends.
De ce vrei sa intri in clan: Vreau sa fac parte din acest clan deoarece este un clan demn de respectul playerilor, cu membri seriosi. Totodata vreau sa fac parte din acest clan pentru a imi face prieteni noi.
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?: Am mai facut parte doar din [AIM] pe acest server timp de 15 zile.
Ai mai facut parte din clanul West Gangsters? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu am mai facut parte din acest clan, as fi incantat sa fac.
* Daca ai mai fost in West Gangsters, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: -
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'West Gangsters'? Da, nu sunt in acesta.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Ma inteleg cel mai bine cu Spliff deoarece suntem din aceeasi factiune, pe restul inca nu am apucat sa ii cunosc.
Planuri de viitor pe server? Vreau sa am parte de o experienta cat mai placuta aici, pe noul server, sa imi fac un FH frumos si bine pus la punct, iar apoi sa fac parte din staff.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Albert
Varsta reala: Varsta mea este de 17 ani.
Nationalitate: Romana.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Sunt o persoana foarte amabila, intelegatoare si prietenoasa. Stiu sa ofer respectul meu oricarei persoane deoarece sunt un baiat cu bun simt si cu cu cei 7 ani de acasa. Hobby-urile mele sunt Basket-ul, Gaming-ul si Mountain Biking-ul, cam asta fac in timpul liber.
Ce gen de muzica asculti? Ascult Hip-Hop Romanesc si Hip Hop/Rap american. Nu judec gusturile altcuiva.
Ce hobbyuri ai? Imi place sa joc basket, sa ma plimb cu bicicleta si imi place gaming-ul. Uneori ma mai uit si la seriale.
Alte precizari? Multumesc pentru timpul acordat.

• Rulz[] changed the title to Aplicatie West Gangsters - AlbertseveN- R1 Paramedic, Fost helper si lider orange [ACCEPTAT]
  • Robee locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.